CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Моето хоби

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Моето хоби   Сре Окт 22, 2008 8:13 pm

Па моето хоби е : дружење со другарите и другарките , мсн , нет , фудбал , и т.н
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Сре Окт 22, 2008 8:16 pm

Хоби .. тоа е голема работа
Свирење гитара и се во врска со музиката, интернет и дружења
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Сре Окт 22, 2008 8:43 pm

јас немам хоби,порано возевме точаци секој ден надвор со другарките ама ни се здосади и ги откачивме..епа сеа наместо да возиме точаци,ќе бараме дечковци..мала шега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Чет Окт 23, 2008 2:46 am

хоби па има многу,а тоа се спортовите на прво место како што се кошарка,пливање,возење велосипед а може и кола хаха и за крај бркање шваљерки низ македонија а може и пошироко ако се пружи шанса SmileSmileWink


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Чет Окт 23, 2008 7:27 pm

hehe taka e bratko dime hehe mene hobi mi se komjuteri druzenje setkanje uzivanje vo zivotot, malce sport planinarenje koga mozam i imam vreme ke svrtime po nekoja partija basket ili fudbal hehe ponekogas i nintendo super mario si praime malski turnir hehe pozz do site:D
Вратете се на почетокот Go down
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Чет Окт 23, 2008 10:14 pm

najgolemo hobi mi e spienje i igranje dota ponekogas fudbal ama toa samo na fizicko hahah pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Пет Окт 24, 2008 12:10 am

moeto hobi e...smeenje i smeenje i dremenje na msn...i luduvanje pravenje gluposti:D:D:D:Dtoa e toa:D aaa i vozenje koa e toplo rolerki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Нед Окт 26, 2008 2:51 am

мене мсн не ми се рачуна у хоби, у графата на зависности ми е стестено хехе а како хоби би издвоила поезија и читање и пишување и секако клавирот и свирење и слушање секако Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   Нед Окт 26, 2008 5:46 pm

moeto hobi e izleguvanje so drugari i drugarki i si imame so beam edno hobi sto go pravime vo skolo hehe Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Моето хоби   

Вратете се на почетокот Go down
 
Моето хоби
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Хоби-
Отиди до: