CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи

Go down 
АвторПорака
judaБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 1:37 am

јас сум Иван од Гостивар имам ** години и учам по дома
и сакам да ја искористам приликава да ги поздрвам другарчињата од моето одд и класниот раководител (одсекогаш сум сакал да го кажам тоа)
патем голем позз до РУКОВОДЕЧИОТ КАДАР на форумо
и сите што ме знаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 1:17 pm

ооооо ај добродојде јуда на овој форум,па се надевам дека ќе имаш и ќе одвоиш време за форумо и дека ке не дружиш ...позз


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:42 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 1:19 pm

Добредојде на форумов Јуда.Ти посакувам пријатен престој и многу постови.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
judaБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 2:39 pm

добредојдов, и благодарам на убавите честитки
поздрав до сите lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 2:48 pm

хехе еве јуда позз и од мене па се читкаме со нови предлози интересни коментарциња.....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пет Окт 24, 2008 2:52 pm

Имаш десет хи во насловот
епа еве едно и од мене да ја дополниме низата lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пон Окт 27, 2008 12:16 am

aj poz i ovde do site...posebno do poneznata strana na forumov SmileVery Happy.. pozz ladies Smile c ya around!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пон Окт 27, 2008 2:04 am

dj_Feuerberg напиша:
aj poz i ovde do site...posebno do poneznata strana na forumov SmileVery Happy.. pozz ladies Smile c ya around!

тенкју тенкју Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   Пон Окт 27, 2008 5:05 pm

[G]irL4[E] напиша:
dj_Feuerberg напиша:
aj poz i ovde do site...posebno do poneznata strana na forumov SmileVery Happy.. pozz ladies Smile c ya around!

тенкју тенкју Smile

poveli, poveli i dr.pat...Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи   

Вратете се на почетокот Go down
 
хи хи хи хи хи хи хи хи хи хи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: