CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Kој ви е омилен алкохолен пијалак?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Нед Ное 02, 2008 10:24 pm

Неее брее ... има женски кои ептен сакаат пиво ... тоа е до вкусовите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Нед Ное 02, 2008 11:43 pm

зависи хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Нед Ное 02, 2008 11:58 pm

па како што има разлика од женско до женско има разлика и од вкус до вкус .. така ли ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Пон Ное 03, 2008 12:03 am

секако секако Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Пон Ное 03, 2008 8:15 pm

Dry peper GIN одличен пиалок, секад се правам камен од него,пробајте нема да (ке) зажалите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Пон Ное 03, 2008 11:45 pm

e kako da ne ...nema veze za stomaceto samo sto e odvratno posle ...bljak....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Ное 04, 2008 2:14 pm

Се е убаво во одредени граници, а ако се претера после мисли му ја, пошто кога су пијан незнам за доста.......хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Саб Ное 08, 2008 3:28 pm

да ви казам право не сум многу по алкохолни пијалоци али ај нека биде винце еј али домашно така малце лежано SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Сре Ное 12, 2008 2:24 am

Па неможам да издвојам сите алкохолни пијалоци ми се омилени си се дружам со сите...само што во некој момент можат да ги издадат моите тајни е тоа е друго ама јас пак си ги сакам..............хахахахаххахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахха Very Happy Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Сре Ное 12, 2008 8:40 pm

Цитат :
Не можам да издвојам

Ова како кога ќе поздравуваат некој на тв, па не можам да издвојам, не можам да изгласам нешо

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 02, 2008 10:47 pm

водка дефинитивно Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Саб Дек 13, 2008 5:12 am

JACK DANIEL`S си е JACK DANIEL`S не се мења со ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Нед Дек 28, 2008 2:06 pm

а што е тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 5:17 pm

Виски виски

иначе има право магде политички одговор неможам да издвојам хихххи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 5:18 pm

Ц.ц.Ц на нова година и виски и се ќе пиете пијанициии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 5:24 pm

Немој така Гока не се пијаници туку мераклии на добра капка те молам не ги навредувај ххиии Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 5:58 pm

Ма немој, ти ако сакаш кажи и мераклии на капкички хахах
абе ќе испијат килограми и килограми ....ехеее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 5:59 pm

еееее како не а ти божем не пиеш пази да не не ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:01 pm

Кој?Како?Каде?Зошто?Кога?
Јас? Не пијааам !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:02 pm

Ајде а со водата што правиш ја цуцаш хахаха или ја шмркаш : ххиии Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:03 pm

Абее каква вода ... СОКЧЕ СОКЧЕ Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:04 pm

Епа добро и тоа цокчето што му правиш ?? хиххии Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:06 pm

Го истурам врз главата на другите Razz хаха
А што може да се прави со сокот ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Дек 30, 2008 6:08 pm

Ништо незнам што се прави иначе ме збуни дека кажа дека не си пиела па си викам да не си некој марсовец
хахахаха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Сре Дек 31, 2008 4:05 am

Што не сум пиела ?
Кој рече дека не сум пиела Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kој ви е омилен алкохолен пијалак?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: