CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Kој ви е омилен алкохолен пијалак?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Саб Јан 03, 2009 8:08 pm

Пушти го..блада ххахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 24
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Вто Јан 06, 2009 7:13 pm

Јас пиво не можам да поднесам,многу ми е грозно,гадно...бљаак..
А иначе јас и другарките си пиеме само бунар... а сега за НОва Година пиевме и Шампањ...и да ви кажам право многу ми се засвиѓа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Пет Јан 09, 2009 2:20 pm

хехехе се роди нова љубов Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 24
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Саб Јан 10, 2009 4:38 pm

[G]irL4[E] напиша:
хехехе се роди нова љубов Smile

хехе..е богами да..многууу е убаво...ти препорачувам да пробаш...барем малку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Нед Фед 22, 2009 11:49 am

имам јас пробано ххехех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   Саб Мар 21, 2009 1:19 am

Pa najcesto bunar...onaka top mi e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kој ви е омилен алкохолен пијалак?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kој ви е омилен алкохолен пијалак?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: