CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која песна ве потсетува на вашата љубов??

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Сре Окт 22, 2008 8:56 pm

затоа што сум зависничка од серии,а најмногу од Ангели ке кажам дека песна која ме потсетува на мојата поранешна (екс) љубов е пара вос(за тебе)..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Чет Окт 23, 2008 12:36 pm

Eh Ane be i ti ko brat mi zavisnik od Angeli a?Ako ako btw ubava pesnicka Very Happy
Na mojata ljubov me potsetuva......vezi me za sebe.......od naseto sakano angelce Tose


Последната промена е направена од Admin на Вто Окт 28, 2008 1:33 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Чет Окт 23, 2008 12:41 pm

hehe mene neznam site ubavi pesnicki posebno baladi me potsetuvaat na site poranesni hehe iako ne bile koj znae kolku ama so site bilo ubavo a konkretno na najsvezata bivsa me poteseka angels od morandi hehe na taa pasna praveveme ludi raboti Razz hehe

hehe majce kazi a eh taa ljubovi sto ima pravi na lugevo hehe prekrasno nesto:D


Последната промена е направена од Admin на Вто Окт 28, 2008 1:34 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Чет Окт 23, 2008 12:46 pm

Hhahahah pa da zaso da ne im pravi ljubovta e ubava rabota Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Чет Окт 23, 2008 12:53 pm

da da najubava samo ako znaes kako da ja podaris a i da ja spodelis i da vozvratis....hehe pozz plavusa
Вратете се на почетокот Go down
beamБрој на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Чет Окт 23, 2008 8:05 pm

koja pesna?pa nezz obico site od lambe me potsekaat na nea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Пет Окт 24, 2008 1:11 am

мене ми се допаѓа песната реал лове- која што ме потсетува на убави моменти,инаку сите српски песни кога ги слушам ме потсеќаат на едно девојче,изгледа почнувам да се заљубувам Embarassed


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:13 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Пет Окт 24, 2008 1:34 pm

ти не дека си заљубен ти изгубен си димитријаа..инаку дефинитивно месечина-Тоше Проески ме потсетува на мојата љубена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Пет Окт 24, 2008 2:59 pm

да да диме real love masaari хехе еднаш тој спот и го пратив на една девојка која стварно ја сакав а и уште си ја сакам и мило ми е сто после постојано си ја слушаше хехе ова звуци двосмислено хехе ама ќе си знае која е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Пет Окт 24, 2008 5:48 pm

A zaso mislis deka zvuci dvosmisleno......a?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Нед Окт 26, 2008 12:03 am

Громови на душа ме потсеќа на ЉУБОВ, а на МОЈАТА љубов...хех, можеби тоа сеуште е празно поле Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Нед Ное 30, 2008 12:04 pm

Зашо така..зарем не постои некој таков во твојот живот што можеби те потсека на некоја песна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Нед Ное 30, 2008 12:05 pm

Ali "PO TEBE" kolku samo me potsetuva ahhhhh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20Male Број на мислења : 21
Age : 28
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Нед Ное 30, 2008 3:29 pm

хехе мене ме потсека иди и не враќај се полсено ми е без тебе........моја најнова композиција хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која песна ве потсетува на вашата љубов??   Today at 9:31 am

Вратете се на почетокот Go down
 
Која песна ве потсетува на вашата љубов??
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: