CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 кој фудбалер најмногу ве нервира

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: кој фудбалер најмногу ве нервира   Пет Окт 24, 2008 3:04 pm

Кој вака фудбалер најмногу ви оди по нерви
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Пет Окт 24, 2008 4:14 pm

Роналдињо и Кристијано Роналдо Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Пет Окт 24, 2008 6:04 pm

и мене ме нервира Роналдињо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
AksiMale Број на мислења : 1
Age : 26
Локација : Kumanovo
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Нед Окт 26, 2008 1:37 am

Definitovno Cristiano Ronaldno e fudbalerot koj najmnogu me nervira
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Нед Окт 26, 2008 2:35 am

Зашо бе? Јас си го обожавам Кристиано Роналдо I love you I love you I love you

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Сре Окт 29, 2008 5:06 pm

да баш е згоден Кристијано,а ме нервира оној Лампард
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Сре Окт 29, 2008 5:07 pm

Во последно време и Џон Тери
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Вто Дек 09, 2008 3:42 pm

гејот од мојот омилен тим - Кристијано Роналдо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Вто Дек 09, 2008 4:57 pm

viktor_mak напиша:
гејот од мојот омилен тим - Кристијано Роналдо
бравос бре виц... ете реален одговор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Вто Дек 09, 2008 5:09 pm

хехе па јас секогаш сум реален Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Вто Дек 09, 2008 5:44 pm

viktor_mak напиша:
хехе па јас секогаш сум реален Wink
така треба Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   Чет Дек 11, 2008 6:08 pm

Дефинитивно Ибрахимович
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: кој фудбалер најмногу ве нервира   

Вратете се на почетокот Go down
 
кој фудбалер најмногу ве нервира
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: