CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Фан Клуб : Интер

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Фан Клуб : Интер   Пет Окт 24, 2008 3:08 pm

Да ги споделиме симпатиите кон Интер ! Респект Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Нед Окт 26, 2008 12:28 pm

hehe bratko mojot tim uste od 7odd i ovaa godina ke bidme sampioni:D))))
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Нед Окт 26, 2008 2:20 pm

тооооо братче !!!! интер рулЗ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Нед Окт 26, 2008 2:20 pm

ќе бидеме шампиони и оваа и наредната и сите други сезони интер симпли да бест
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Нед Окт 26, 2008 9:24 pm

позз до фановите на клубот интер Smile инаку и јас ке ви се придружам во подршката за мојот клуб
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Пон Окт 27, 2008 8:22 pm

хахах поздрав Диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Пон Дек 08, 2008 5:30 pm

Мислам што има да се пишува за Интер? Се е јасно. Ниеден клуб неможе да се рамни со клупата на Интер, а да не правиме моабет за првиот тим
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   Пон Дек 08, 2008 5:34 pm

Само штета со нема достоен противник. Порано неможеа титула да земат и сите се смееа, коа ги фатија другите за местенје на утекмици и сеа коа неможат веке да местат никој неможе да им се приближи на врв на табела. Милан ни во лига на шампиони не успеа да се пласира. Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Интер   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан Клуб : Интер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: