CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Операција Триумф

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:19 pm

За почеток да го кажете вашиот фаворит и колку ви се допаѓа воопшто оваа музичко шоу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:21 pm

хм јас не го пратам многу сестра ми повеќе го гледа но навивам за македонецот тој плавиот..незнам како се вика.. Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:27 pm

Admin напиша:
хм јас не го пратам многу сестра ми повеќе го гледа но навивам за македонецот тој плавиот..незнам како се вика.. Shocked
Никола од Радовиш
Тој сега влезе во куќата инаку беше во оние „Најлошите деца“
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:33 pm

не се вика Никола,се вика Кристијан Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:34 pm

Ane напиша:
не се вика Никола,се вика Кристијан Smile
Еее навистина сум згрешила ... едно мислам друго пишувам .. нешто во главата ми се врткаше никола затоа хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:47 pm

нема проблем,јас секој ден пратам ама некако ми се здосадија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 8:54 pm

Јас не ги пратам confused
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 22, 2008 9:04 pm

епа Го Ка изгледа си заљубена штом не мислиш што пишуваш..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 23, 2008 7:55 pm

e ni jas ne gi gledam,inaku go ka pazi so pisuvas tuka si imas rabota so opasni luge, so znaat da gi procenuvaat lugeto od prva,a i so sakaat da se salat pa zatoa ne ni zameruvaj zaljubenka pozz Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 24, 2008 1:47 pm

Како право на тоа помислувате и толку многу ми замерувате lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Окт 26, 2008 2:44 am

Не ја пратам „операцијата“, ми се гади од крв хаха..се шалам. Немам време и некако здодевно ми е.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 29, 2008 5:54 pm

најубавото шоу на балканските простори во последниве 2-3 години е операција триумф ... според мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Окт 29, 2008 11:32 pm

Гледав само неколку изданија и ми се свиЏа тој Македонецот Александар, мислам тој ми е фаворит Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 12:48 am

[G]irL4[E] напиша:
Гледав само неколку изданија и ми се свиЏа тој Македонецот Александар, мислам тој ми е фаворит Razz
фаворит е на пола југославија ... а не само на тебе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 4:30 am

hmmm operacija triumf e najsuper show favorit mi e nasiot aleksandar i nikola saric Smile pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 3:51 pm

ivana напиша:
hmmm operacija triumf e najsuper show favorit mi e nasiot aleksandar i nikola saric Smile pozz
никола сарич стана ѕвезда со својата убавина но сепак има и добри гласовни способностиВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 3:53 pm

јас сум за нашиот се разбира....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 4:06 pm

Lover20 напиша:
јас сум за нашиот се разбира....
за кој наш ?


или


одлучи се Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 4:07 pm

хехе за сите македонци хшто се тамо а знам дека сега влезе уште еден хехе
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 4:15 pm

Lover20 напиша:
хехе за сите македонци хшто се тамо а знам дека сега влезе уште еден хехе
аа добро е добро
инаку едниот е од неготино а другиот од радовиш и си зборат на дијалектот ... уживаат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Окт 30, 2008 4:36 pm

Богами дечково не е за фрлање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 12:39 am

Првиот ми е посимпатичен...

Бтв на адресава www.operacijatrijumf.net имате чет, каде што можете да навивате за нашите Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 1:17 am

hehe aman be hehe aj ke vidime so ima tuka odma go stavam naseto mak zname
nema labavo.........
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 1:33 am

хехе така треба!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 1:37 am

pa se znae nema tuka makednoce hehe treba site da znaat so kogo ke si imaat rabota hehe
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   

Вратете се на почетокот Go down
 
Операција Триумф
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: