CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Се откажувате ли лесно ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Вто Ное 25, 2008 1:48 pm

не ја кршам главата, за инает хахха многу е тврда, тврдоглава сум хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Вто Ное 25, 2008 2:22 pm

[G]irL4[E] напиша:
не ја кршам главата, за инает хахха многу е тврда, тврдоглава сум хахха
како сакаш .. немој после да велиш дека јас сум крива ако пукнеш од инает
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Вто Ное 25, 2008 2:27 pm

нема да пукнам немаш гајле, ај сеа да не идеме мн оф топик Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Вто Дек 02, 2008 10:40 pm

хах па кога нешто ќе наумам тешко дека нешто може да ме спречи Wink
а кога се карам и ако увидам дека не сум у право тогаш признавам, во спротивно терам до крај Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 12, 2008 7:32 pm

ее веке не се откажувам лесно!незнаев денес двочекор во кошарка
пробував,пробував па научив
инаку поим немам кошарка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 12, 2008 7:50 pm

Ane напиша:
ее веке не се откажувам лесно!незнаев денес двочекор во кошарка
пробував,пробував па научив
инаку поим немам кошарка
Па не е нешто ептен тешко па да не може да се направи
Еден, два скок и ќе положиш топката и кош =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 12, 2008 8:09 pm

Не се откажувам лесно, а можеби и се откажувамм зависи кога како дали сум расположен или не Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 12, 2008 10:36 pm

со тебе никогаш не се знае хихихихихихихи

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 12, 2008 10:48 pm

абе јас сум ти незнам лавиринт хахаха како е времето зависи ете денес времето малку кш ама мене незнам што мие ке полетам хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Саб Дек 13, 2008 6:32 am

Јас со малку тешкоти ја пошнувам работата али ако почнам не ја оставам до кога ќе ја завршам (Работа).А за друго е вака АКО САКАМ и ЌЕ ГО ПРАВАМ Кога и да биде ГЛАВНО е да се ПОСТИГНЕ ЦЕЛТА а јас ја ПОСТИГНУВАМ...!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Саб Дек 13, 2008 3:39 pm

Значи битно е да се започне ама да не се остави работата.
според b1g b3g1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пон Дек 15, 2008 9:30 pm

јјјеес ме прогласија за најдобар женски играч во конзули и народна
кој ми може?сите одделенија ги победуваме..
ама да се откажев..тешко дека ке ме прогласеа за најдобар играч
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пет Дек 19, 2008 4:33 am

Go Ka напиша:
Значи битно е да се започне ама да не се остави работата.
според b1g b3g1

* Go Ka Ти што мислиш за ова мое мислење ?!

Најискрено јас некад знам тешко да се фатам за оро ама ако се фатам и идам до крај до кога не умре тапанџиата знае иве за моја матура хахахахахха шала мала ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Саб Дек 20, 2008 3:11 am

Па мислам дека е океј... така треба да биде кај сите нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Саб Дек 20, 2008 9:48 pm

Незнам за други работи но мислам дека треба да бидам упорен ако ми фати око на некоја женска нели ??? тоа е мое мислење и ке бидам топ Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Нед Дек 21, 2008 4:18 am

@komita@ напиша:
Незнам за други работи но мислам дека треба да бидам упорен ако ми фати око на некоја женска нели ??? тоа е мое мислење и ке бидам топ Razz
за тоа е најпотребна упорноста инаку ништо нема да добиеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Нед Дек 21, 2008 9:19 pm

ееее бидејки ти ми кажа знам дека е така и ке праам како што ми кажуваш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пон Дек 22, 2008 6:01 pm

Да правиш да правиш ... ама од кај знаеш дека не те лажам Razz:P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Пон Дек 22, 2008 10:44 pm

па ти верувам мислам дека нема да ме зафркнеш и ти хихиих Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Сре Дек 31, 2008 4:21 am

немој да се сеќираш јас не зафркнувам никој Razz;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   Саб Јан 03, 2009 7:44 pm

Леле вие двајцата..најдете ли сте онлајн во исто време, ги преплавувате темите и со што треба и со што не треба! Ај be careful во иднина please!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Се откажувате ли лесно ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Се откажувате ли лесно ?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: