CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Поп музика/ Поп пеачи

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Поп музика/ Поп пеачи   Пет Окт 24, 2008 4:16 pm

Мене омилена ми е поп музиката а дали слушате вие и дали ви се допаѓа?
Кој ви е омилен поп пеач/ка ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Пет Окт 24, 2008 5:07 pm

Поп пејач Тоше Проески
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Нед Окт 26, 2008 2:40 am

Освен Тоше Проески (незаменлив форевр), Кристина Агилера од странските и можеби Калиопи и Ламбе од нашиве.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Вто Окт 28, 2008 3:28 pm

тоше и некст тајм а од пејачкиве елена ристеска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Нед Ное 16, 2008 10:18 pm

Поп музика кога ќе почнеме има многу пеачи ... и мислам дека во моментов е најслушан вид на музика.. насекаде ечат поп песните и убаво се забавуваме со бритни, нели фуртадо, јастин и осталих .. Very Happy]
Поправете ме ако не е така Razz дајте да ве слушнам малце за попот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Пон Ное 17, 2008 3:58 pm

а зошто нејкеш за попадиката да зборуваме? Само за попот...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Пон Ное 17, 2008 11:24 pm

[G]irL4[E] напиша:
а зошто нејкеш за попадиката да зборуваме? Само за попот...
Aјде зборувајте за што сакате Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Сре Ное 19, 2008 11:53 pm

хеххе Smile ОК! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Пет Ное 21, 2008 11:07 pm

Најтешко ми е да гледам како умираат темите
Ајде да зборуваме за поп пеачите
на пример да ја земам бритни спирс ... слободно се за неа ќе зборуваме овде за да не отвараме посебни теми Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Саб Ное 22, 2008 3:05 pm

за неа у трачарење треба да се збори! хахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Саб Ное 22, 2008 7:21 pm

[G]irL4[E] напиша:
за неа у трачарење треба да се збори! хахах
ауу сите ги ставате во жешката тема .. зошто кога тие ни даваат толку убави песни
еве ако зборуваме за бритни нејзината нова ЕКСТРА песна WOMАNIZER .. зар не ви се допаѓа ??


Womanizer, woman-womanizer, you're a womanizer oh
womanizer oh, you are a womanizer baby
you you you are
you you you are
Womanizer, Womanizer, Womanizer

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Чет Ное 27, 2008 12:40 pm

Има много малко песни на Бритни,които ми харесват.От поп певците/певиците харесвам Justin Timberlake,Hilary Duff ии още няколко,но тези най-много... Иначе аз си слушам повече rock отколкото поп :]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Саб Дек 27, 2008 10:22 pm

многу е убава песната на бритни,навистина е за пофалба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   Сре Дек 31, 2008 4:43 am

Целосниот нов албум Циркус и новиот истоимен ИЗВОНДРЕДЕН хит =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поп музика/ Поп пеачи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поп музика/ Поп пеачи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: