CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ноќниот живот во скопје

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: ноќниот живот во скопје   Пет Окт 24, 2008 5:07 pm

каде има најдобри журки, каде излегувате некаде ако сте слуснале за добра журка слободно пишете
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   Сре Ное 05, 2008 3:29 pm

Ајде кажете каде излегувате најчесто и каде се има најубава шема ... да знам кога ќе дојдам што да посетам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   Сре Ное 05, 2008 7:45 pm

Мене искрено секаде ми е убаво ако сум со добро друштво..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   Сре Ное 05, 2008 8:27 pm

што е до ноќниот живот во Скопје,потполно се согласувам со маја плавушката хаха,најбитно е да си со добро друштво....инаку за добри забави има по дискотеките... "Coloseum"; "Level"; и сите останати кафичи и дискотеки што неможам да ги набројам,инаку лудница е.... хахаха bounce tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   Сре Ное 05, 2008 11:18 pm

За Coloseum нема сомневање Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   Сре Ное 05, 2008 11:35 pm

еј заборавив и најголемата дискотека на балканот да ја спомнам,што се наоѓа во скопје... а тоа е "Grand" ,a заборавив да ја споменам и дискотеката на плоштад Б2,многу добри забави имаат.. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ноќниот живот во скопје   

Вратете се на почетокот Go down
 
ноќниот живот во скопје
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Ноќен живот-
Отиди до: