CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Спортувате ли или сте роб на пороците

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 5:10 pm

слободно пишете дали спортувате или сте спортувале и дали сте сакале некогаш да спортувате и секако пофалете се ако имате некое поголемо постигнување
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 5:14 pm

Сум спортувала и спортот ми беше толку многу легнат на душата ама сега не толку многу ... инаку тренирав одбојка и ме молеа да се вратам пак ама ќе размислам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 5:18 pm

Спортувам најчесто пред компјутер или пред тв..хх обожавам да идам на водно..тоа ми е најинтересно незнам зашто инаку сум пробал да пушам но не иде..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 6:07 pm

Јас спортував фудбал , кошарка , пинг понг , сеа ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 10:10 pm

роб на лежењето. До средно водно вчера одвај се качов. Срцево три пати ми излезе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 10:14 pm

Вчера??? да не халуцинирашш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 10:52 pm

ее алал да ви е што ми ја погодивте темава,спортот ми е нешто најомилено,ама според мојата теорија хаха сакам да спортувам онака рекреативно и како хоби да ми биде,поточно спортот го доживувам како забава,а не како натпревар во кој се дешаваат тепачки за без везе инаку сакам да спортувам од се по малце освен тоа со не го знам или оние кој преставуваат опасни за мене како бокс кајакирање и некои луди работи....
и за крај ако некој сака да пигра со мене нешто слободно нека пише ќе закажуваме термин од другата недела хаха cheers и без разлика на машко или женско многу сакам онака да се издувувам просто заради забава Very Happy Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Пет Окт 31, 2008 1:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 11:08 pm

aj sea mene mi e redot jas sportuvav aktivno 12 godini trenirav kikboks i spored mene sportot te uci na disciplina na samodoverba, ti ja dava potrebnata cvrstina za da prodolzis ponataka upornost ubavo e da se sportuva ne za gabe go vikaat toa vo zdravo telo zdrav duh....sega za zal nemam mn vreme za sport ama se trudam koga mozam da bidam prisuten na trening no od prednite 15km sto mozev da gi istrcam sega odvaj 8 mozam...hehe koj e za trkeneme na vodno neka poveli ke se dogovorime i ke trkneme malce pot ne e loso:D)))
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пет Окт 24, 2008 11:10 pm

јас сум за на водно дефинитивно..што е до мене здравје боже понатака голема желба ми е да направам една собиранка..значи сите членови да излеземе заедно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Окт 25, 2008 11:34 pm

Admin напиша:
Спортувам најчесто пред компјутер или пред тв

Секоја чест! хаха

Инаку, јас спортував активно ракомет две години, сеа не се замарам, некако клише ми стана. Се свртев накај одбојката. редовно одам на точак-вожња за да размрдам мускули Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пон Окт 27, 2008 1:02 am

Admin напиша:
Вчера??? да не халуцинирашш?

Не биди луд бе брат, види кога го постирав. Во четвртокот бевме а петокот пишав !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Пон Окт 27, 2008 6:18 pm

јас спортувам на физичко(нормално)и дома по малце кога сум расположена едно 10 стомачни и грбни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Вто Окт 28, 2008 1:27 am

доста се и толку ане,браво за тебе,инаку не како тој брат ти пие пиво,другиот ден прави стомачни по 50 и после цела недела офка ххаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Вто Окт 28, 2008 9:14 am

да не забегувам многу офф топик ако почнам да кажувам за тебе...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Окт 30, 2008 12:53 am

Иво напиша:
да не забегувам многу офф топик ако почнам да кажувам за тебе...


што сакаш кажувај за мене,немозеш да ги побиеш моите спортки способности хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Окт 30, 2008 10:09 pm

Абе Диме наш е спортист на година...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Окт 30, 2008 10:20 pm

хехе па како мислите вие ќе видите на водно у недела ќе не може да го стигнеме хехе
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Ное 08, 2008 4:07 pm

еее тоа беа времиња хахаха . едно време тренирав фудбал многу имав мерак ама после се откажав сега усте си играм ама не е тоа тогаш беше многу подобро ке отидеш на тренинг ке ја потрошиш цела енергија и дома после спиење... тогаш и кондиција сум имал сега неможам 1 км да одам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Ное 08, 2008 5:45 pm

епа затоа најубоо секоја недела на водно ќе одиме за да може после полесно женски да бркаме(ели срце не важи ова за мене)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Ное 08, 2008 7:28 pm

хахах,тоа посебно само за кумовите и другарите важи хаха,а инаку нормално за кумашините не важи тоа правило cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Ное 08, 2008 7:30 pm

хехе ептен иам женска иначе сигурно секој ден ќе идам на водно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Нед Ное 09, 2008 1:13 pm

ајде ајде иво не се правдај сеа имам женска па не можам да одам на водно хехе хехе па сам ли се иде на водно ќе си ја земеш зенскати и друштво и тап на водно скаричка зезање ова она....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Нед Ное 09, 2008 1:30 pm

шуш буш лево десно ке има нешто ... ке појдеме некоја недела на Водно... ајде Иво гледај среди ја тaa работа за на Водно Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Нед Ное 09, 2008 8:55 pm

дада иво немој сега да го тупиш,и јас се надевам дека ќе средиш работа и дека нема да ме разочараш....хахах позз

а инаку сакам баш да одиме на пикник.... и да правиме скаричка,да меземе и да пивнеме по нешто tongue lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Сре Ное 12, 2008 9:38 pm

Цитат :
да пивнеме по нешто
Ееее Диме Диме...у никој случај не сте робови на пороците!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   

Вратете се на почетокот Go down
 
Спортувате ли или сте роб на пороците
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: