CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Спортувате ли или сте роб на пороците

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Сре Ное 12, 2008 11:27 pm

[G]irL4[E] напиша:
Цитат :
да пивнеме по нешто
Ееее Диме Диме...у никој случај не сте робови на пороците!
епа спортот и порокот одат заедно ... ќе се истрчаш и после ќе се нацицаш малце и така оди тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Ное 13, 2008 4:33 pm

хахаха колку професионално го кажа ова ! SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Ное 13, 2008 4:43 pm

[G]irL4[E] напиша:
хахаха колку професионално го кажа ова ! SmileSmileSmile
хаха некој ќе помисли дека од пракса го знам тоа lol!


Последната промена е направена од Go Ka на Чет Ное 13, 2008 8:46 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Ное 13, 2008 6:28 pm

Јас веќе помислив Embarassed Laughing Laughing Laughing lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!


Последната промена е направена од [G]irL4[E] на Пет Ное 14, 2008 6:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Чет Ное 13, 2008 8:47 pm

[G]irL4[E] напиша:
Јас веќе помислив Embarassed Laughing Laughing Laughing lol!
епа се знае ... само таму ви лета паметот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   Саб Ное 15, 2008 9:25 pm

мора малце да се спортува,да се задржи формата и чисто онака за занимацијаSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Спортувате ли или сте роб на пороците   

Вратете се на почетокот Go down
 
Спортувате ли или сте роб на пороците
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: