CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Пијанство

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 5:26 pm

Значи темава содржи повеќе прашања
Кога првпат сте се опиле?
Од што најлесно се опивате?
Какво ви е пијанството?
Колку пати досега сте биле пијани ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 5:32 pm

prv pat vo 8mo
od konjak
ne go razbiram prasanjeto
2 pati
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 5:35 pm

епа изгледа не бев доволно јасна за третото прашање ... значи какви сте кога сте пијани ... дали се карате, премногу се смеете, сакате да спиете или правите нешто друго
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 5:54 pm

Вака првпат се начукав во 8 одделение на екскурзија во крушево,најлесно се праам камен од камиказа,пијанството ми е средно жалосно зашто јадам многу гомна на сите,а колку пати сум бил пијан..пфф многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 5:58 pm

pa ne se karam ali mnogu se smeam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 6:32 pm

pa za ova bi mozel da napisam kniga hahah mn loso pijanstvo sve na karanje me tera tepanje retko koga ke se nacukam mozam da se kontroliram i zatoa ne pijam po mn hahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 10:07 pm

Прв пат во прва година од вино. Пијанството ми е кул како форумов, ништо неправам освен седење и булење а можно е некад да ме фркне и да бидам по енергичен. Порано секој петок и сабота бев а сега оскудација ( скупе су паре )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 24, 2008 11:03 pm

моето прво пијанство и тоа најако до сега ми беше на 18 години,во четврта година и тоа многу мешав пиво и вино,затоа и плус за ова е виновен администраторот уште толку ми додаваше самоцрвено вино да ме начука и сеирии да ми пука drunken


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:50 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Окт 25, 2008 1:13 am

hehe sram da mu e na administratorot ama bate nie u koce hehe sme taka nauceni sto e mozno poveselo, ednas se zivee hehe ne moze da kazam deka ne sum se opijanuval prv pat prva godina a ne znam ni jas samiot sto ne ispiv od se po malce hehe a ne znam pijanstvoto nemi e koj znae kolku loso hehe malce me tera da kazuvam gluposti ama ne e strasno hehe ama sepak ne pijam mnogu retko samo so nekoj mn dobar povod......
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Окт 25, 2008 1:34 am

хехе абе не дека ми смета,ама ако сум до пола пијан тогаш сум топ расположен и се кикотам ко нетачен.а доколку почнувам да одам кон крај на моето пијанство,тогаш почнува да ми се приспива,таков одбранмбен органисам имам,а инаку кога сум пијан лесно може да препознаете тогас сум толку многу весел и насмевка имам до уши а и очињата ми светкаат,тогаш ми се најубави јас мислам хаха Very Happy What a Face


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Окт 25, 2008 1:38 am

hehe bratko nema potreba od alhohol za da se bide vesel mozebi malce za da pridonese kon podobro raspolozenie bitno e drustvoto i samiot covek jas i bez toa zabegavam a plus toa hehe epten a da koga ke se opijana sanuvam trom i mi se spie pa kaj site e taka batko:d
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Окт 25, 2008 11:25 pm

јас би додала уште едно прашање на оние од Go Ka:

Како се чувствувате кога се наоѓате во друштво со некој што е пијан?

Јас грозно...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 10:49 am

Благодарам на дополнувањето
Зависи до која мерка е пијан некогаш можеби забавно некогаш лошо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 11:09 am

некни коа ги честев другарите за родендено се нарајв дрвце хуаихаеаихеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 11:10 am

S0tE напиша:
некни коа ги честев другарите за родендено се нарајв дрвце хуаихаеаихеа
јас ти реков да пазиш ти не слушаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 1:22 pm

Jas sum raspolozena i bez pienje...znam da se napijam ali poveke od caska do dve nikogas.Iako e malce cudno za ova vreme ali nikogas ne sum se nacukala a vo drustvo so pijan pa sto znam nemam nekoi mnogu takvi iskustva.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 2:08 pm

jas... ete vcera bev piev tequila i bunar....i se smeev poso se smeam mn poise od koa sum trezna... i .... a prv pat se nacukav u 1va za nova godina:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 2:24 pm

иван4е и јас бунарче пијав хеуахихеуахих
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 2:31 pm

kazi deka e zakon:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 2:41 pm

стварно е закон .. 4 кила со едно другарче испивме кикики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 2:59 pm

alal da vi e:D ja vcera neznam koku casi tequila i bunar ispiv..uu zakon bese...svirenje gitari...peenje..mmm....sovrseno pijanstvo:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 4:25 pm

Во денешно време женските повеќе пијат од машките .. и во пиење сме подобри хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 9:44 pm

e ne e tocnooo...Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 9:46 pm

Go Ka напиша:
Во денешно време женските повеќе пијат од машките .. и во пиење сме подобри хаха

Штотуку отворив тема за тоа: кој е подобар, мажите или женските.

http://coolzone-mk.aforumfree.com/forum-f4/topic-t163.htm#1076


Повелете...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Окт 26, 2008 9:46 pm

zeniteeeee....Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пијанство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: