CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Пијанство

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пон Окт 27, 2008 12:49 am

Ако има пијан што неправи проблеми не би ми сметал но сепак би ми било срам. А ако се глупира како: дере , повраќа , занесува .... би го однел дома ( сепак не би го оставил ако ми е ДОБАР другар/другарка )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пон Окт 27, 2008 8:21 pm

ќе ви кажам една случка .. од мината нова година .. не избркаа од клубот каде што ја славевме во 02:00 часот зошто се живо беше пијано .. повраќано на под , и капак на се го повратија обезбедувањето ХУАХАХАХАХАХА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Вто Окт 28, 2008 1:36 pm

е бе машала пијаници едни,срам да ви е хаха инаку дадичке убаво со ме потсети за бунар,ако положиме маркетинг study одма ке правиме забава jocolor и ќе пиеме бунар.... Smile drunken поздравче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Вто Окт 28, 2008 9:04 pm

Повелете еден бунар од мене
хахахххахихихаихиахаххаухахуа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Вто Окт 28, 2008 9:06 pm

ај не ме заборавајте и мене кога ќе се слави !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Сре Окт 29, 2008 2:07 am

хехехе оваа тема е уствари мое хоби ми тече стаж кога збориме за пијанство, сеа не сум којзнае колкав пијаница али си држам редовни тренинзи за врема на викендите нели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Сре Окт 29, 2008 9:42 pm

Можеш и часови да почнеш да даваш, ќе тепаш пари

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Чет Окт 30, 2008 11:55 am

цц и овој ајсмен се расипа..во школо по цели денови го нема..пијаничиште станал по муабетиве...лошо лошо..инаку може да се каже дека не сум се начукал здраво откако идам со ели..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Чет Окт 30, 2008 10:07 pm

Паметно! хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Чет Окт 30, 2008 10:33 pm

паметно бате нема потреба од такво нешто баш тогаш се случуваат најинтересните работи а ти нема да ги памтиш и ќе се каеш сто си бил пијан а и си имаш паметна девојак која ќе те чува хехе
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 31, 2008 11:47 am

ЈАс последно се начукав за родендено . пуздер се напрајФ ЧДЧДЧД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 31, 2008 12:50 pm

Вечер сум на роденден. Баш ме интересира колкумина ќе треба да носиме до дома хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 31, 2008 1:08 pm

Гарант многу хахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 31, 2008 1:17 pm

на роденден е најинтересно да се напраиш камен бе...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Пет Окт 31, 2008 2:36 pm

Еее и јас сум вечерва на роденден Smile сигурно ќе има некој тежок случај хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Ное 01, 2008 1:13 pm

Ее да ви раскажам за тешкиот случај од синоќа...точно знаев дека некој ќе се опијанчи како никогаш во животот, и не погрешив, за жал.

Едвај го однесовме до дома, па мани друго-неговите домашни нас ни се развикаЈа што не сме го пазеле, сме знаеле дека е таков ...лелеее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Ное 01, 2008 1:19 pm

[G]irL4[E] напиша:
Ее да ви раскажам за тешкиот случај од синоќа...точно знаев дека некој ќе се опијанчи како никогаш во животот, и не погрешив, за жал.

Едвај го однесовме до дома, па мани друго-неговите домашни нас ни се развикаЈа што не сме го пазеле, сме знаеле дека е таков ...лелеее
па и нам ни се случи такво нешто ... ама добро е го однесоа дома за да отспие
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Ное 01, 2008 1:21 pm

Ете какви се последиците од пијанството и што е најлошо, ретко кој учи на грешките од ваков тип! Следниот пат сигурна сум дека повоторно ќе се опие не мислејќи на последиците!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Ное 01, 2008 1:31 pm

[G]irL4[E] напиша:
Ете какви се последиците од пијанството и што е најлошо, ретко кој учи на грешките од ваков тип! Следниот пат сигурна сум дека повоторно ќе се опие не мислејќи на последиците!
што е најлошо на почетокот испија пола шампањско, после 2-3 пива и капак на тоа беше што јас му дадов пола шише црно вино ... и толку му беше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Саб Ное 01, 2008 1:32 pm

Е толку...не с екадар ни за помалку!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Ное 02, 2008 12:48 pm

веќе кога збориме за тешко пијанство диме имаше пред 2 години...камен се напраи од литро вино..не дека јас не бев пијан ама диме беше дрвце жими се..го носиме дома и ни вика леле немојте што ќе кажат моите..го носиме дома мајка му не глеа дека го мкнеме димитар и ни вика што му е ..ние ништо ништо му се спие..коа го виде жолт у фаца како лимон јасно и беше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Нед Ное 02, 2008 6:27 pm

Диме не знаев дека си бил пијандура хаехеиаехиаиеха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Сре Ное 12, 2008 2:33 am

Прв пат се опив во осмо одделение кога славевме Нова Година,најлесно се опивам од коњак,вотка мешано со Ред Бул....кога ќе се опијам може да ми се деси само да кажам се што мислам и чувствував( сама си се издавам за некој дечко...хахаха) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Сре Ное 12, 2008 2:37 am

хехе абе аничке...тој алхохолот ептен голема издавица е изгледа според тебе..хаха срам да му е...ама затоа другпат па ти не го дружу нонстоп,таман нема да ти ги знае сите тајни и нема да те издаде.. tongue Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   Сре Ное 12, 2008 2:41 am

Да...да имаш право фала за советот...поздрав4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пијанство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пијанство
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: