CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Операција Триумф

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 4:41 pm

паа да никола сарич е така убав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Окт 31, 2008 4:43 pm

Ane напиша:
паа да никола сарич е така убав
дада така убав ... затоа по него лудува цел балкан ( се разбира женските )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 23
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 02, 2008 6:09 pm

јас многу ја пратам О.Т

иначе сум за Александар...Кристијан некако не ми се свиѓа....а иначе и Никола Сарич и Никола Пауновиќ ми се свигаат.....уствари сите ми се свиѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 02, 2008 6:11 pm

Добредојде на нашиот форум Вале.Ти посакувам пријатен престој овде.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 03, 2008 5:21 pm

Кристијан ме нервирааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 03, 2008 6:03 pm

Ane напиша:
Кристијан ме нервирааа
Само што пристигна веднаш те нервира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 05, 2008 6:01 pm

епа са прави како да стигнал којзнае каде.Кога вежбаа со наставникот по пеење,наставникот рече дека петорица немаат поим да пеат.Рече да кажат самите кои се тие.И овој Кристијан кажа дека нема поим да пее.За казна на тие петорица не вежбаа,а тоа беше за Гала-вечер,ЕПА ТАКА МУ ТРЕБА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 08, 2008 12:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 12, 2008 3:34 pm

Ете испадна Кристијан. Нема више да те нервира.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 12, 2008 5:32 pm

За жал немаа време да се докаажат
А нашиот Александар секоја гала вечер е МИЛЕНИК НА ПУБЛИКАТА !! НАПРЕД МАКЕДОНЧЕ !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 12, 2008 9:59 pm

дааа! Срце, заради него и јас почнав да ја следам операцијата. Повеќе на интернет отпосле гледам што се случило ама нвм битно во тек сум со настаните хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 12, 2008 11:22 pm

[G]irL4[E] напиша:
дааа! Срце, заради него и јас почнав да ја следам операцијата. Повеќе на интернет отпосле гледам што се случило ама нвм битно во тек сум со настаните хеххе
Ако ако важно е дека ги пратиш ... па затоа е интернетот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Ное 13, 2008 3:17 pm

Фала богу Крис испадна,сега ни остана Александар..НАПРЕД АЛЕКСАНДАР.бтв една скопјанка му понуди брак на Никола Сарич..најс,најс..како имала храброст??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Ное 13, 2008 5:21 pm

Ane напиша:
Фала богу Крис испадна,сега ни остана Александар..НАПРЕД АЛЕКСАНДАР.бтв една скопјанка му понуди брак на Никола Сарич..најс,најс..како имала храброст??
зошто да нема храброст ... и тоа не е ништо лошо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Ное 14, 2008 11:40 pm

па незнам некако чудно ми е женско да понуди брак на машко..обично машките го прават тоа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 15, 2008 4:59 pm

Песни кои ќе ги пеат студентите на гала 8
(се извинувам на латиницата)

Adnan - „Tebi je lako”, Bojan Marović
Đorđe - „Motori”, „Divlje jagode”
Nina - „Mirno more”, „Colonia”
Sonja - „Plamen od ljubavi”, „Colonia”
Nikola Sarić - „Kada sanjamo”, „Piloti”
Milica - „Donna con te”, Ana Oksa
Igor - „Yesterday”, „The Beatles”
Ana - „Get the party started”, Pink
Aleksandar - „Pjesmo moja”, Zdravko Čolić
Vukašin - „Highway to hell”, AC/DC
Danijel - „Bacila je sve niz rijeku”, „Indexi”
Nikola P. - „Krivo je more”, „Divlje jagode”
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 15, 2008 9:35 pm

доообро е што на аднан не му се падна некоја англиска песна,затоа што поим нема англиски..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 15, 2008 10:19 pm

Добро е тоа што му е една од омилените а не што не е на англиски... ако не му лежи песната џабе а ако е на англиски ќе се прилагодии бидејќи видовме дека може и на англиски да пее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 15, 2008 10:20 pm

знаеше,кога му дојдоа наставници по англиски...на нашиот александар му лежи секаква музика и не му е проблем дали ке биде поп,рок,класична...имаме големи шански во ОТ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 15, 2008 10:31 pm

Секако дека има ... тоа се гледа од авион
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 17, 2008 3:13 pm

абе нели е македон4е... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 17, 2008 4:19 pm

[G]irL4[E] напиша:
абе нели е македон4е... Smile
Абе нема македонците секаде се на врвот освен во политиката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 17, 2008 5:44 pm

Go Ka напиша:

Абе нема македонците секаде се на врвот освен во политиката

хаххахха ме изнасмеа бе гока...добра си ххихихииххи

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 17, 2008 8:14 pm

се согласувам со Го Ка...ако има од 1 до 100 место за политик,Македонија ке се наога на 100-то место
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 17, 2008 8:21 pm

барем да ми дадат да одлучувам во политиката ќе ги истерам сите !!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   

Вратете се на почетокот Go down
 
Операција Триумф
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: