CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Операција Триумф

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 18, 2008 4:55 pm

те подржувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 18, 2008 5:07 pm

Инаку Александар пак најдобар cheers cheers се знае ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 18, 2008 5:14 pm

Абе што да се прави Македонец а и си знае дечкото да пее нема што а за тоа за политиката изберете ме мене за претседател и јас ке средам се Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 18, 2008 5:50 pm

ее комита бе,те бива за говори,што не бидеш претседател?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Ное 19, 2008 11:39 pm

јас че те гласам, немаш гајле Cool

Бај д веј ЃОРЃЕ НЕПРАВЕДНО БЕШЕ НОМИНИРАН! Толкууу добро ја испеа песната...Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Ное 20, 2008 1:54 am

[G]irL4[E] напиша:
јас че те гласам, немаш гајле Cool

Бај д веј ЃОРЃЕ НЕПРАВЕДНО БЕШЕ НОМИНИРАН! Толкууу добро ја испеа песната...Sad
Па работата е што таму веќе сите што останаа се добри и затоа жирито мора да тактизира .. па затоа така излезе работата .. ама мислам дека Вукашин ќе си оди No No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 22, 2008 2:48 pm

10000%!!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 22, 2008 6:57 pm

[G]irL4[E] напиша:
10000%!!
Сепак поубаво ќе беше да ја номинираа АНА !!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Саб Ное 22, 2008 11:55 pm

Е да..ама ќе останеа многу малку девојки и ќе требаше да се вклучат нови членови.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 12:14 am

хехе сите се силни на зборови ама кога треба да се гласа или да се подзжи некој ниукој нигде го нема....абе се е политика тамо пола публика се за некој и баш тој испаѓа.....не се ич фер посебно тоа жирото само коментира се едно исто тиси сјајан имас потнецијал...па ете го вториот да и јас го делам истото мислење....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 1:03 am

Добра забелешка, стварно секогаш едно исто зборат сите од жирито!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 2:30 am

[G]irL4[E] напиша:
Е да..ама ќе останеа многу малку девојки и ќе требаше да се вклучат нови членови.
епа сега што да се прави кога машките поубаво пеат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 12:27 pm

Или женските повеќе гласаат. Девојките обично гласаат за машки, а машките за девојки.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 2:20 pm

[G]irL4[E] напиша:
Или женските повеќе гласаат. Девојките обично гласаат за машки, а машките за девојки.
факт е дека Операција Триумф повеќе ја гледаат женски или подобро да се изјаснам
- повеќе гласаат женските
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Ное 23, 2008 6:26 pm

и јас така кажав Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 1:46 am

[G]irL4[E] напиша:
и јас така кажав Wink
така де .. само јас те поддржувам во твоето мислење Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 4:44 pm

луге што прочитала другарка ми во весник
-сега александар е миленик на публиката,ама кога ке биде финалето,ке го исфрлат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 6:57 pm

Абе тоа што прочитала којзнае ова новинариве се лажат али нема врска
Но јас мислам овие од жирито ако некогаш нашиот не го изберат за фаворит сигурно ке го номинираат ...... тоа е мое мислење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 7:16 pm

тој што е од жирито(хрватот) му е љубоморен на александар затоа што е миленик на публиката,а не некој хрват
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 10:07 pm

ај ќе видиме што ќе биде вечер, ама мислам дека од жирито крвожедно чекаат да му судат на аце хеххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 11:15 pm

страње у боја ете

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 11:16 pm

Џабе им е што и да сакаат да направат ништо не му можат пошто е Македонец
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Ное 24, 2008 11:28 pm

Магдее те чекам после да ми раскажеш се ! =) јас си седам вечерва на форумот и не ми е гајле за операцијата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 2:56 am

ете ти раскажав на мсн и не лажи, се’ си следела! мангупке хеххеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:17 am

Не лажам .. кога почна александар да пее отидов да гледам бидејќи немаше никој овде ... сите се јаки на зборови а сите маф стаанаа ги снема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   

Вратете се на почетокот Go down
 
Операција Триумф
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: