CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Операција Триумф

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:23 am

еее секогаш е тоа така мила моја хеххехе за тоа отидов јас да гледам от а сега ќе си надохнадам за изгубеното време Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:50 am

[G]irL4[E] напиша:
еее секогаш е тоа така мила моја хеххехе за тоа отидов јас да гледам от а сега ќе си надохнадам за изгубеното време Wink
a неможам и тебе да ти верувам .. ако не останеш барем до 2 и 10 се откажувам и од тебе Razz

Туку да се вратиме на темата
јас сакам аднан да отиде во финале =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:52 am

како бе така? Од сите ќе се откажеш? Според мојата теорија, така ќе останеш сираче.
Глеј вака:
Нели ние сме едно гооолемо семејство ФОРУМОВСКИ, ако се откажеш од сите - автоматски остануваш без никој т.е. сираче. Немој така.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:57 am

[G]irL4[E] напиша:
како бе така? Од сите ќе се откажеш? Според мојата теорија, така ќе останеш сираче.
Глеј вака:
Нели ние сме едно гооолемо семејство ФОРУМОВСКИ, ако се откажеш од сите - автоматски остануваш без никој т.е. сираче. Немој така.
а тебе не ли ти реков да не ме сфаќаш озбилно .. само треба да имаш осет кога да ме сфаќаш а кога не

А ШТО ЌЕ РЕЧЕШ ЗА БАБАЈА Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 3:58 am

ќе речам: ништа те не разумем! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:04 am

[G]irL4[E] напиша:
ќе речам: ништа те не разумем! Smile
добро .. никој не сака да коментира за него Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:06 am

Неее...се шалев. Супер е Аднан. Ама многу го искритикуваа денес од жирито...не му дадоа никаква мотивациа. Џубриња!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:15 am

[G]irL4[E] напиша:
Неее...се шалев. Супер е Аднан. Ама многу го искритикуваа денес од жирито...не му дадоа никаква мотивациа. Џубриња!
па тие само знаат да критикуваат и Никола П. секогаш го номинираат, не го оставаат на мир
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:16 am

Да да..ама сепак мислам дека ана ќе испадне Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:23 am

Апсолутно и доста и е веќе


АНА ОДИ СИ ДОМА!

АНА ОДИ СИ ДОМА!

АНА ОДИ СИ ДОМА!
cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:24 am

хаххахаха закон е ова Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:28 am

АЦЕ НАШ ГОЛЕМ МАЖ
ПОБЕДНИК СО МАКЕДОНСКИ СТАЖ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:29 am

таман кажав не си поетична... Smile еве..веднаш се поправам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:36 am

[G]irL4[E] напиша:
таман кажав не си поетична... Smile еве..веднаш се поправам Smile
веднаш мораш да го смениш мислењето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 12:50 pm

Еј а гледавте сите му викаат и водителите можеби на шала ама сепак му викаат многу сакаме да те видиме на оваа клупа овде кај номинираните Ѓубриња ѕверови Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 1:38 pm

дада крволочно го чекаат да биде номиниран.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Ное 25, 2008 4:15 pm

ајде бе па намерно го номинираа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пон Дек 01, 2008 9:47 pm
ВЕДНАШ ЗА ВО ФИНАЛЕ БЕА И ДВАЈЦАТА .. АМА ЏАБЕ =(ВЕЧЕРВА НЕМА ГАЛА !

http://www.tracarenje.com/Dogadjaji/Preminuo-sin-Marine-Tucakovic.html
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 2:00 pm

е нема нема..баш ми е жал за синот и’ ...SadSad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 2:13 pm

на наредна гала ќе искочи ана, а апунович ќе остане.
бтв сакам да испаднат даниел и игор. даниел не го поднесувам. премногу ми е антипатичен и одвратен и не знае да пее, а игор се занесува Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 2:14 pm

еее ен игооор многу убаво пее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 2:16 pm

[G]irL4[E] напиша:
еее ен игооор многу убаво пее

па ја не реков нишо за тоа како пее. дечкото многу убаво пее ама многу се фура Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 2:22 pm

хехеххе можда..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Дек 03, 2008 3:01 pm

Поради смртта на нејзиниот син Милош (24), познатиот текстописец Марина Туцаковиќ која беше дел од жирито на Операција Триумф се повлекува од шоуто, изјави потпаролката на "Емотион", продуцентската куќа која го организира ова шоу .
Туцаковиќ, инаку авторка на многубројни хитови на "Магазин" и Мишо Коваќ, според српските магазини, во својата жалост го дозволила само присуството на Цеца Ражнатовиќ, која прва и изразила сочуство и која постојано била во нејзината куќа како би и ја дала потребната поддршка во најтешките моменти.
Семејството Туцаковиќ, уште ја чека аутопсијата на својот син која би разјаснила како младиот Милош починал. Српските медиуми шпекулираат дека се предозирал. Приказната е дека си дошол дома попладне и заспал, а неговата девојка го нашла и викнала брза помош во 18 часот, но тие само констатирале смрт.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Нед Дек 07, 2008 5:02 pm

ајдее со среќа нека му е на аце утре хехе Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   

Вратете се на почетокот Go down
 
Операција Триумф
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: