CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилено чоколадо !?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Омилено чоколадо !?   Сре Окт 22, 2008 8:20 pm

Морав да ја отворам темава затоа што сум зависник од чоколади посебно од милки..ваше омилено чоколадо???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Сре Окт 22, 2008 8:25 pm

Па штом е чоколадо неможе да не биде убаво, во никој случај не велам „ не го бива ова чоколадо “ освен ако има некои глупости внатре
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Сре Окт 22, 2008 8:37 pm

мммм ... зависник сум од чоколадоооо милка дефинитивно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Сре Окт 22, 2008 8:57 pm

леле ај не зборете за чоколади ке одите да ми купувате.инаку најубава е милка..мммм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Окт 23, 2008 6:06 pm

hehe za mene sekoe okolado e ubavo hehe mmmmmm
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Окт 23, 2008 8:43 pm

Za mene se znae Milka so celi lesnici hahahhaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Окт 23, 2008 9:23 pm

da da majce se znae za tebe hehe sleden pat koga ke se vidime dobivas milka so celi lesnici hehe mwa Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 24, 2008 6:41 pm

mene site cokoladi mi se ubavi samo ne onie so se polneti so neso ovosno e toa e vise rasipuvanje na cokoladata hahahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 24, 2008 6:53 pm

моето омилено чоколадо е иве Very Happy и милка секако Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 24, 2008 10:00 pm

Милка со карамела !!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Окт 25, 2008 11:42 pm

нестле ... мммм Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Окт 27, 2008 12:58 am

Денеска го пробав Milka Fire и многу е убаво Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Окт 27, 2008 1:00 am

MengelE напиша:
Денеска го пробав Milka Fire и многу е убаво Very Happy

Не ми кажувај, ќе треба да ме частиш после милка фајр SmileSmile се зезам

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 31, 2008 9:51 am

Во последно време станав ептен зависен од чоколадо незнам што ми е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 31, 2008 11:00 pm

милка дефинитивно,кога ке го ставиш во уста ти се 'топи' ..ха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Окт 31, 2008 11:58 pm

нестле стачатела дефинитивно.........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Ное 01, 2008 12:50 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Ное 24, 2008 4:52 pm

добро и нестле е убаво..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Ное 24, 2008 6:19 pm

Дефинитивно

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Ное 24, 2008 9:52 pm

ама им шират многу лоша реклама во последно време..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Ное 24, 2008 11:00 pm

еееејјјј зашто ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Ное 24, 2008 11:17 pm

[G]irL4[E] напиша:
ама им шират многу лоша реклама во последно време..
зошто лоша реклама ? :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Ное 25, 2008 3:10 am

па затоа што велат дека во нив имало некоја отровна супстанца...забораив како се вика. Ќе се обидам да најдам. На сите вести имаше. И одма после тоа се повлекоа сите нестле чоколади од маркетите и почнаа да пуштаат некои наградни игри од фирмата за да се зголеми продажбата откако беа вратени производите на нестле на полиците, оти продажбата многу опадна.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Ное 25, 2008 12:34 pm

Ама за нестле или за милка изгледа ни ти незнаеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Ное 25, 2008 1:43 pm

нестлееее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилено чоколадо !?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: