CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пет Окт 24, 2008 6:38 pm

Exclamation гледам дека никој не го постави ова како тема за разговор па еве јас се осмелив...главната поента ми е помалдиве да науцат сто е можно повеке сто се слуцува какви промени настануваат потоа, ризици и се останато.......па повелете писувајте..... Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пет Окт 24, 2008 10:13 pm

пишиго твоето мислење Про Еба* Very Happy Кога поставувате тема одговорете си сами па после чекајте одговор ве молам !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пет Окт 24, 2008 10:56 pm

прв сексуален однос па според мене,односно моето мислење не се работи тука за години кој колку има,поточно тука треба да се спремни и двајцата партнери,тоа може да биде на различна возраст
и маските во оваа област се пољупобитни и сакаат да испитаат и не размислуваат пред тоа многу за ризиците,доколку женските колку и да сакаат они по природа се попажливи,но притоа знаат да направат поголема глупост од машките,ама затоа ако нешто се работи треба да се работи безс страв а и со памет не дека значи ако тоа го прави на 20 години дека е она паметна,туку најубаво е и за масшкото а и за женскотот да имаат континуирани сексуален живот и да бидат малце помодерни во споредба со минатото.... alien


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пет Окт 24, 2008 11:03 pm

hehe da bate dime spored mene znaci pametni godini za prv seksualen odnos se sekako nad 18 godini vo sekoj sluicaj togas i maskoto i zenskoto se dovono zreli da se soocat so faktot sto navistina sakaat i dali toa sto go pravat e ona sto navistina go sakaat, mozebi godinite ne se vazi ama sepak razmiluvanjata i znaenjeto za seksot vooppsto kako i posledicite i rizicite koi sto doagaat zaedno so nego ne se isti na 16 i na 18 i poveke godini.....seksot e ubava rabota te ispolnuva so mn custva dovedua do pogolema privrzaost kon partnerot no zosto btzanje treba poleka se vo svoe vreme tokmu ova e najgolemata greska na nas maskite sto ponekogas zaneseni od nekoi nasi pobudi stanuvame slepi kon potrebite na devojkata za vnimanie i slicno...hehe tolku od mene ima uste mn da se pisuva ama sakam da vi ostavam prostor na vas da razmisluvate pozz do site vas
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Окт 27, 2008 9:41 am

ќе ми послужи твоето мислење ловер20 фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Вто Окт 28, 2008 9:31 pm

Јас мислам дека најубаво време за сексуални односи е на 16 години можда за машките и посовреме !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Нед Ное 30, 2008 12:18 pm

Нееее многу е рано тоа Соте...ти многу напреден хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Нед Ное 30, 2008 3:10 pm

па плавушке како мислиш ти денешниве деца се многу напредна нема лабаво хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 01, 2008 12:10 am

не не,најдобро време е на 25 години, за таков чекор треба да се биде потполно зрел и спремен за последиците.Јас не се давам додека не најдам сигурна работа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 01, 2008 4:39 pm

па првиот сексуален однос треба да биде коа знаес дека си подготвен,а за таа работа се чуствуваш сигурен.а без разлика колку год имаш и тогаш да ти биде најубавит момент во животот сепак тоа е задоволство I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 01, 2008 5:33 pm

деко ти си ненормален браааат.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 01, 2008 11:13 pm

Не ненормален абе нема збор за него треба да го измислиме НННННЕЕЕЕЕММАААааааааа Памеет алоооооо аххахахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 08, 2008 5:03 pm

за кој деко зборите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Пон Дек 08, 2008 5:49 pm

Еве за овој тачкава што пишува над мене

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Вто Дек 09, 2008 3:36 pm

абе од 18 до 21 според мене Wink
али сепак, како што кажа димче, не е се во годините, има и нешто во паметот Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Вто Дек 09, 2008 4:10 pm

КОј памет го бараш во Диме или во мене?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Вто Дек 09, 2008 4:13 pm

епа чим немате памет, нема ни секс за вас (хахаха)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   Вто Дек 09, 2008 4:17 pm

Кој ти рече? хахаха Диме е најголем јебо

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос   

Вратете се на почетокот Go down
 
Според вас кога е најодброто време за првиот сексуален однос
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: