CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Најубавите години за основање семејство

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Најубавите години за основање семејство   Пет Окт 24, 2008 6:40 pm

кои се најуавите години за основанје на семејство хехе и како вие го замислувате тоа да сте родител Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Пет Окт 24, 2008 7:43 pm

Најубави години од 26-29
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Пет Окт 24, 2008 10:23 pm

22..хх ова е шега на сметка на девојка ми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Пет Окт 24, 2008 10:40 pm

добра тема кога е во прашање за семејството,инаку јас не се замислувам татко пред 30 години,најискрено кажано Wink
зашо уште десет години ќе ми треба да созреам баајќи и убаво,а плус и тогаш ќе изгледам како да имам 25 години хаха поправо јас сум пред времето едно 5 години понапред така ми е наместен часовникот Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Нед Окт 26, 2008 11:38 am

hehe neznam jas spored mene najdobro vreme za stvoruvanje familija e sekako od koga ke se sredis vo smisla zavseno skolo i raboticka ne mora da e kojznae kakva ama da e dovolna za da moze da se izdrzuva familijata sepak deca ne se rastat so penzijata na mama i na tato a i za famlija treba prvo da se zstane na cvrsti noze pa posle...jas ne bi mozel da znam koga tocno ama spore moite kriteriumi pomegu 26,27 i 30 e najdobro vreme...hehe pa kako ke kaze sudbinata taka ne se bega od pisanoto:DD
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Нед Окт 26, 2008 3:29 pm

25
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Пон Окт 27, 2008 1:49 pm

хехе на ова само 25 мојата бивча професорка по физика споменка хехе би рекла што 25 круши јаболка......и тука некаде би ја надоврзала памела андерсон.... Laughing поздрав до неа
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Вто Окт 28, 2008 1:13 am

јас сакам да си имам семејство на 25 кога ке заврсам факултет посо сакааам ептен децааа ааххх...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Вто Окт 28, 2008 3:56 pm

Se soglasuvam so Ivan4e:D ubavi raboti se toa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Вто Окт 28, 2008 4:22 pm

еј па позајмете некои дечиња на чување до тогаш,ем ке спечалите некои парички,ем ке научите да чувате поубаво деца...без навреда Wink
позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Сре Окт 29, 2008 10:27 pm

пааа 25-26 можеби...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Пет Ное 07, 2008 10:23 pm

па незнам можеби 25 бидејки гледам скоро сите од понежниот пол (девојчињата) се несо накај 25 , 26 викаат па ај да ги послушам .... а тоа со споменка пријателце еј закон ти е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Саб Ное 08, 2008 4:27 am

еј луѓе,јас се женам на 28 до 32 години,па се надевам ќе дочекам и тогаш некоја девојка да се најде за мене...хахах tongue king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Саб Мар 21, 2009 1:42 am

Ti samo cekaj nemoj da se potrudis neso samo cekaj moze sama ke doe..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубавите години за основање семејство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: