CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Еден од најлошите пороци - Цигарите

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Нед Ное 23, 2008 11:06 pm

хехе ...со ели доаѓаме у конфликти со цигарите ми вика она да не е јас ќе бидам пушач а нема везе,јас само влечам да не се изгасне не дека пушам

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 6:41 pm

Така е така е имаш право греота е да изгасне ке мора да трошиш плин пак да ја запалиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 9:27 pm

поефтине бензинот добро е

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 10:53 pm

нема бензин...џабе поефтине!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 10:54 pm

аххахахаах точно е кога ке го има пак по стара цена ама не се секирајте лук оил ке имаат пошо набавуваат од друго место хехеххе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 10:55 pm

јас имам у подрум

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 10:56 pm

фала да знам ако снема од каде да крадам хехехеххехехххххххххх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 11:23 pm

Ајдее Ајдее до бенизни дојдовте ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 11:24 pm

па до што тоа е сега најбитно леб,млеко има ама бензин нема Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Ное 24, 2008 11:39 pm

@komita@ напиша:
па до што тоа е сега најбитно леб,млеко има ама бензин нема Smile
во право си ... ама и со леб и млеко ќе преживееш .. не е толку страшно Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Вто Ное 25, 2008 12:10 am

Хехе..леле денес ели како ме фати дека иам запалено цигаараа не сакаше да ме баци подолго време

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Вто Ное 25, 2008 1:38 am

Иво напиша:
Хехе..леле денес ели како ме фати дека иам запалено цигаараа не сакаше да ме баци подолго време
арно си знае ... казни треба веднаш да ти дава хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Вто Ное 25, 2008 2:37 am

па пиши ти на билборд, на реклама објави и после нема да дознае не се секирај хахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Нед Ное 30, 2008 2:56 am

Хахах супер совет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Нед Ное 30, 2008 12:49 pm

не е фер...во петокот она прва запали цигара...а јас грев втор...ако ако..а кога само јас пушам се лути бе па

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Пон Дек 01, 2008 4:58 pm

ај не се жали, не се жали..не си за жалење.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Вто Дек 02, 2008 10:07 pm

ја едно време пушев, па ги откажав па пак пушев и тоа по 1-2 кутии неделно, а сега пушам само на искачање и тоа само по 2-3 цигари у неделата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   Вто Дек 02, 2008 10:26 pm

ете и јас исто...само на искачање

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Еден од најлошите пороци - Цигарите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Еден од најлошите пороци - Цигарите
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: