CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Доцнење

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Доцнење   Пет Окт 24, 2008 8:54 pm

Дали често касните ? Најглупо е да чекаш некој кој ќе дојде дури 15 минути после договореното време или покасно. Па дали вие се нервирате кога некој касни или пак тоа го сфаќате како нормално ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пет Окт 24, 2008 9:52 pm

Секогаш доцнам затоа што ме викаат 5 минути пред да искачаме а јас ни бањат ни среден.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пет Окт 24, 2008 10:19 pm

не доцнам но..чекам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пет Окт 24, 2008 10:33 pm

I jas isto kako Admin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Саб Окт 25, 2008 1:39 am

hehe i jas sekogas malce poranko samo mn menervira koga ke mi izleze nesto neisplanirano pa treba da me cekaat a predpocitam da cekam:D
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Саб Окт 25, 2008 11:20 pm

Скоро секогаш доцнам Embarassed ... мразам да чекам кога некој доцни, посебно машко, чувај боже на состанок Evil or Very Mad одма го отпишувам хаха
Ја иначе каснам онака пристојно, 5-10 минути, да не викаат после одвај сум чекала да стигнам. СО) друштво кога се договарам обично секогаш стигнувам на време.
На школо не каснам никогаш, зашто укор не ми гине Rolling Eyes

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 1:43 pm

јас не доцнам,али може тоа да се дешава понекогас,затоа не сакам никој да ми замерува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 1:53 pm

Доцнам само таму каде што знам дека ќе ме чекат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 2:30 pm

јас секогаш чекам,а никогаш не доцнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Neno

avatar

Male Број на мислења : 5
Локација : Скопје
Registration date : 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 8:45 pm

Никогаш не доцнам и гледам да не доцнам, а ме нервираат другите кога доцнат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 9:11 pm

аххххх никогаш не ме чекаат , али пак често знам да си заминам кога некој чекам ! шо значи многу мразам да чекам некој
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 9:15 pm

Пристојно е да се задоцни 5 мин максимум десет..ама за повеќе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 9:17 pm

еххх се си има своја мерка .. јас на пример некогаш го чекам другар ми да се спреми за на училиште по 10-15 , и често знам да се извадам од такТ и да ми се за*би дено ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Окт 28, 2008 9:20 pm

S0tE напиша:
еххх се си има своја мерка .. јас на пример некогаш го чекам другар ми да се спреми за на училиште по 10-15 , и често знам да се извадам од такТ и да ми се за*би дено ..

Имаш дреќа што не учиш у гимназијата кај што учам јас...така нема само денот да ти пропадне туку и школаката година хаха Неоправдани колку сакаш Smile и колку не сакаш

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Сре Окт 29, 2008 10:07 am

работава е дали вреди да се чека некој 5,10 ,па дури и повеќе..неможам јас секоја будала да ја чекам 30 минути..се знае си имаш листа на тие кои имаат толеранција 5,10 минути..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Сре Окт 29, 2008 9:41 pm

Зошто мислам дека таа листа секојдневно ми се скратува за по еден? Можеби сум многу недоверлива...нз

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 11:56 am

хм е ти сама ако незнаеш...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 10:29 pm

хехе кај мене се знае затоа ке дојдес пола сат покасно и нема да ти каснат хехе јас веќе навикнав да ми каснат и знм кој касни кој не и така и јас доаќам хехе што значи никој не касниме хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 10:36 pm

добра фора!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 10:43 pm

хехе аман бе па до сеа не ја знаеше хехе тоа уште од дамна се применува хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 10:44 pm

Абе ја знаев ама немав обичај да ја практикувам...сеа ќе се обидам! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Чет Окт 30, 2008 10:47 pm

хехе па инаку не се исплати да чекаш некој по еден саат ехее кога сме излагале јас и сум ги оставал и сум си продолжувал кога требало да се оди некаде подалку па треб со кола хехе и сеа знаат дека јас сум точен и тогаш се спремаат на време.....
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 9:47 pm

абе некој вреди да чекаш ама некој..ич

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:31 pm

повеќето не вредат хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:37 pm

Јас сум примерен секогаш на време стигам и не ме чекаат Smile хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   

Вратете се на почетокот Go down
 
Доцнење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: