CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Доцнење

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:39 pm

ај не зезај ти се моЉам ххахха никогаш не си задоцнил?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:39 pm

мартин? неее

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:47 pm

неееееееееееее како? кој? јас нема шанса
хехехех можеби некогаш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:57 pm

„машките не се шмизлаат“ Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 10:59 pm

хехех ова навреда да не беше случајно
или
така ми се чини???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:19 pm

@komita@ напиша:
неееееееееееее како? кој? јас нема шанса
Ауу примерен дечко нема што
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:20 pm

па како нема зафрканции со мене
ехехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:21 pm

@komita@ напиша:
па како нема зафрканции со мене
ехехехех
секоја чест .. уште да биде така секогаш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:23 pm

Епа сега неможе да биде секогаш еднаш во 100 пати хехеххехех се шалам никогаш не доцнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:35 pm

@komita@ напиша:
Епа сега неможе да биде секогаш еднаш во 100 пати хехеххехех се шалам никогаш не доцнам
значи точен си како швајцарски часовник .. а ти немаш надимак ќе треба да ти дадеме некој во врска со твојата беспрекорна точност Razz може?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:38 pm

еејјј немој само надимак не ми треба си имам име ххеххехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:41 pm

@komita@ напиша:
еејјј немој само надимак не ми треба си имам име ххеххехех
како бре .. па што не кажеш =) ајде одма во темата вашиот надимак Wink ( јас само пренасочувам за да не се лути админот)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:42 pm

немојјј немојјјјјј не ми треба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:43 pm

@komita@ напиша:
немојјј немојјјјјј не ми треба
не се плаши сега .. почна а не сакаш да се доискажеш ... не може тоа така No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:47 pm

Не не не ни сакам да се доискажам туку да се вратиме на темата доцнење хехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:52 pm

океј како ке кажеш ... инаку нема што да се збори веќе во оваа тема со тебе Razzможе само да не учиш како да бидеме точни .. на пример да ме учиш мене бидејќи секогаш сум последна, тоа ми е хоби хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:57 pm

хахах ке треба приватни часови да земаш хехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Пон Ное 24, 2008 11:58 pm

@komita@ напиша:
хахах ке треба приватни часови да земаш хехехех
аа толку ли е тешко тоа да се научи ? хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Ное 25, 2008 12:12 am

не не тоа се учи многу лесно најискрено ама мора да го имаш малку во крвта хехехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Ное 25, 2008 12:18 am

@komita@ напиша:
не не тоа се учи многу лесно најискрено ама мора да го имаш малку во крвта хехехехех
аа епа јас го немам и осеќам дека ќе ми биде тешко да го вкоренам во крвта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Ное 25, 2008 3:13 am

ете кој сака да дава часови..не да исмислувате после муабети Razz и бтв имате многу безпотребани мислења овде ама нвм.
И за она што прашавте у вези

Цитат :
„машките не се шмизлаат“

можете да сфатите како комплимент слободно Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Дек 02, 2008 10:43 pm

абе за у школо у последно време ретко каснам, али кога искачаме негде навечер обавезно каснам 5 минути Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Дек 02, 2008 10:45 pm

хехе за школо не збори...јас намерно со цел клас касниме по 5 минути минимум

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Дек 02, 2008 11:29 pm

Ејј абеее така ли се прави ц.ц.ц срамота
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   Вто Дек 02, 2008 11:36 pm

хехе мора малце...па да се знае кој е газда бее

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Доцнење   

Вратете се на почетокот Go down
 
Доцнење
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: