CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Окт 24, 2008 8:56 pm

Епа вака. Јас ја отворив оваа темата со цел овде да го опишете тоа што го цените во луѓето што ве опкружуваат а може и да ни кажете посебно за нивните убави страни. Very Happy
Со тоа ќе дознаеме што е најдобро во луѓето.. значи зборуваме само за позитивни страни а не за маани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Окт 24, 2008 9:49 pm

Па кажи и ти за твојте другари Very Happy Иначе највеќе го поштувам тоа што ке се договараме каде ќе идеме а не сами да си кажат(зашто имам и само што си кажуваат и мора по нив да идеш). Тоа што све ми кажува, не крие.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Окт 24, 2008 11:05 pm

највеќе ги сакам луѓето со добрите карактеристики,да бидат дружељубиби пред се,комуникативни,весели,да знаат да се шалат и други позитивни работи кој со не ми текнуваат во моментот
ајде додате ги френдови позз


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Окт 24, 2008 11:07 pm

Нај ама најмногу сакам кога се искрени и исполнителни во своите ветувања..и јас се трудам во овие 2 работи кои за мене се најбитни...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Саб Окт 25, 2008 11:30 pm

Искреност, доверба, духовитост, комуникативност и да знае да ја цени мојата личност и туѓото мислење.

Мислам дека кажав се’ Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Нед Ное 02, 2008 6:19 pm

да но ретки се тие луѓе кај кои тие особини можеш да ги најдеш да бидеме искрени...еве искреност..не ми се верува дека сите се искрени,неможеш на секој да веруваш т.е на никој неможеш да му веруваш зашто во денешно време другарите ти служат само да те искористат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Нед Ное 02, 2008 6:21 pm

Па зависи за каква личност станува збор!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Нед Ное 02, 2008 6:23 pm

нАјмногу го сакам карактероТ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 4:24 pm

искреност и карактер....тоа е се.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 26
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 4:39 pm

komunikativnost, karakter, druzeljubivi, pa to e se od mene ima i drugi raboti ama maka mi e da pisam Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 5:41 pm

Па сите атрибути што цело време ги набројуваме, го претставуваат карактерот на една личност! Тој не се издвојува како посебна особина!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 5:43 pm

Ама секој има различен карактер ... и ние треба да го знаеме и да го почитуваме карактерот на личностите кои не опкружуваат за да можеме лесно да комуницираме со нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 5:45 pm

Цитат :
Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?

Или во превод: што најмногу ви се допаѓа во човечкиот карактер и лик! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 03, 2008 6:02 pm

[G]irL4[E] напиша:
Цитат :
Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?

Или во превод: што најмногу ви се допаѓа во човечкиот карактер и лик! Smile
ајде нека биде така Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Сре Ное 05, 2008 7:47 pm

Karakterot se razbira!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 24, 2008 9:50 pm

ии ама одлучно го кажа ова браво плавушка

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пон Ное 24, 2008 11:01 pm

незнам изгледа искреноста!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Нед Ное 30, 2008 2:47 am

Да да таква сум јас ...одлучна
Инаку навистина карактерот ми е од големо значење кај еден човек со кој би имала добра комуникација
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Вто Дек 02, 2008 10:11 pm

искреност, добар смисол за хумор и да знаат да се забавуваат Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Чет Дек 04, 2008 12:11 am

viktor_mak напиша:
искреност, добар смисол за хумор и да знаат да се забавуваат Wink
смисла за хумор хаха .. некој кој постојано ќе те насмева и ќе ти го продолжува животот .. така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Дек 05, 2008 11:24 pm

еми така така Smile и јас смислата за хумор ја ценам многу

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Дек 05, 2008 11:25 pm

па humor is life бе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Дек 05, 2008 11:25 pm

longer life хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Дек 05, 2008 11:26 pm

аха значи некој циркузант хехехех Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   Пет Дек 05, 2008 11:27 pm

палјачо за во циркус хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што е тоа што најмногу го сакате кај луѓето?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: