CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Трачарење!!   Пет Окт 24, 2008 10:35 pm

тука сите членови(посебно женските) ќе може да трачарат за се и сешто..муабети без врска нешто што сите го викаат оффтопик.па повелете кој ќе мавне сефте?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 24, 2008 10:40 pm

Eve jas ke mavnam sefte ne deka sum po tracarenjeto kako sto vika Admin deka zneskite se po tracarenjeto ali aj neka se poraduva malce hahahha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 24, 2008 10:41 pm

хехе не сум трачарка ама сум а?ццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 24, 2008 10:44 pm

Ne ne ti rekov poraduvaj se.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Окт 25, 2008 1:03 am

hehe tracarenje hehe abe maco hehe zakon si ne ne macani e fina devojka ne e po tracarenjeto:D
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Окт 25, 2008 11:33 pm

УаУ! Трачарење! Мај фејворит! И немој „посебно женските“ ова-она, зашо вие(машките) сте поопасни од нас кога ќе почнете да трачарите да не кажам оговарате.

Ај да направам сефте со македонската трач-дива Елена Ристеска:

НЕ СУМ ТРУДНА, СЕ ЗДЕБЕЛИВ!!!

Поп-пејачката Елена Ристеска ги демантира гласовите низ скопската
чаршија дека е бремена и вели оти ако така изгледа, тоа е затоа што се
здебелила.

Минатата недела во реалното шоу "Операција триумф"
Елена настапи во кусо широко фустанче и од тогаш не престанаа
озборувањата дека таа очекува бебе.

"Не сум бремена. Не можам
да останам бремена од воздух", вели Елена Ристеска. "Вистина е дека сум
здебелена. Качив некој килограм плус откако престанав да ја јадам
здравата храна на 'Виталија'. Но муабетот дека сум бремена е
најсмешното нешто што сум го слушнала за мене, затоа што потенцијален
татко засега не постои", ни рече Елена во телефонскиот разговор.

По
настапот во Белград, атрактивната поп-пејачка, која беше македонски
претставник на Евросонг 2006 во Атина, се подготвува на пат за Сараево
каде што, заедно со уште неколку ексјугословенски поп-sвезди, ќе
настапи во популарно телевизиско шоу.

извор: идивиди

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 6:35 pm

леле не елена....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 6:51 pm

хехе нисто и елена сега ни е печена мајка и таа ли се расипа ц ц ц ц кога и викав јас да пазиме таа.... Laughing
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:31 pm

Ај да не биде само нашите ги оговараме:

САКАМ ЖЕНИ А МОЖЕБИ И МАЖИ

Линдзи Лохан очигледно има проблем да одлучи за кој тим да се бори.
Скандалозната Лило е забележана како флертува и ја разгорува страста со
актерот Чејс Крафорд од серијата „Gossip Girl“.Двојката изгледала сосема опуштено и слободно на минатонеделната
„Diesel XXX Rock“ забава во Њујорк, на која размениле и телефонски
броеви.

„Линдзи сјаеше во друштвото на Чејс. Цела вечер му се
нафрлаше. Стоеше така што постојано го допираше со некој дел од
нејзиното тело. Едно време со колковите и се триеше од него. Го гледаше
заводнички, му шепотеше на уво и се што ќе кажеше тој, таа му
даваше сексуален призвук“, вели очевидец.

Иако сето тоа можеби
беше само шега, без некои подлабоки интенции, девојката на Линдзи,
Саманта Ронсон дефинитивно ќе збесне кога ќе дознае да случката.


извор: точка.цом

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:35 pm

брееее јас пак мразам портарење ( на прилепски )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:36 pm

па не портари ако мразиш портарење хехехехе, ама признај дека сакаш да чуеш добар трач, да не се лажеме? Surprised Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:41 pm

да да да .. затоа читам Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:43 pm

ЗнаеФ Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:45 pm

хауеахиеаи ... извини чупенце , тебе сезнајка да не те викаа ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy се зезам ..поздравче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:46 pm

S0tE напиша:
хауеахиеаи ... извини чупенце , тебе сезнајка да не те викаа ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy се зезам ..поздравче

Абе...мислам..седи не ме знаеш...ххаххаха шала Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:47 pm

хаахахахахх шМизЛ биЗл :Д:Д:Д
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:49 pm

S0tE напиша:
хаахахахахх шМизЛ биЗл :Д:Д:Д

Неее сум шмајзл weeee... Razz Embarassed

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 7:53 pm

оххх па уште по пишувањето те сетив .. шмизле едно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 8:13 pm

hehe neee nemoj da ja karas hehe ne e taa smizlicka...
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 8:15 pm

шмизличка е мала шмизличка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 8:20 pm

не сум wee ... треп треп... SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 9:03 pm

леле леле абе гледам дека сите сте забегале со трачарењето,многу опасни станавте посебно за вакви теми SmileWink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 9:07 pm

Иииии...посебно јас хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 9:16 pm

диме оваа е портарка и шмизла хаххаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Окт 26, 2008 9:18 pm

S0tE напиша:
диме оваа е портарка и шмизла хаххаха

не шири дезинформации бе портар! SmileSmile Што ме оговараш позади грб?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 7Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: