CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 10, 2008 9:14 pm

е тоа ти е ....запад!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 11, 2008 12:40 am

или замисли закон со кој ќе се казнува секое јадење без прибор за доручек,ручек и вечера хаха бог да чува и да брани од вакви закони.... Wink pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 17, 2008 1:10 am

Џон Траволта останал без ниедно влакно на главата


Траволта кој во 70-те години се прослави со фризурите во филмовите “Брилијантин“ и “Треска во саботната вечер“, остана без ниедно влакно на главата. Џон Траволта (54) во Париз го снима новиот филм “From Paris With Love”.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 17, 2008 3:04 pm

Зашо бог да чува се знае како треба да се јаде..... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 17, 2008 3:59 pm

битно менѓушата му е тука па за косата мање-више важна ствар хахха.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 17, 2008 8:22 pm

Plavuska напиша:
Зашо бог да чува се знае како треба да се јаде..... Very Happy

да бе битно како се јаде,пффффф нема везе ти ќе бидеш ептен гладна и че купиш ѓеврек да јадеш и да ти каже чичко полицаец не смееш да го јадеш без прибор за јадење....хаха па ќе му ги збрцам ножот и виљушката и грклан silent и има очи да му истерам affraid lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Сре Ное 19, 2008 11:42 pm

И лажицата у нос па нека се чуди после хахххах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 22, 2008 5:24 pm

Меган Фокс ќе се мажи?

Меган Фокс и нејзиниот свршеник Брајан Остин Грин демантираа дека нивната врска е при крај.

Таблоидите
неодамна објавија дека Фокс ја откажала својата свршувачка, со актерот
Остин Грин. Но, ѕвездата на серијата Беверли Хилс, Брајан Остин Грин во
последното издание на магазинот „Пипл“ тврди дека денот „Д“ се
наближува.

„Свадбената церемонија ќе биде мала. Првично мислевме
да побегнеме заедно, но се одлучивме сепак да направиме мала свадба“,
изјави Остин Грин.

Свршеникот на ѕвездата на „Transformers“ вели дека целата церемонија ќе биде во најголема тајност.

„Веројатно ќе слушнете дека сме се земале, една недела после венчавката“, изјави Остин Грин.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 22, 2008 5:25 pm

Парис Хилтон раскина со Бенџи Меден

Парис Хилтон и рокерот Бенџи Меден ставија крај на својата љубовна романса.

Информацијата за раскинувањето на деветмесечната врска ја потврди и портпаролката на богатата наследничка.

Таблоидите
веќе објавија дека причина за раскинувањето е фактот што Хилтон е
постојано во странство, поради што двојката се помалку време минувала
заедно.

„Тие едноставно се премногу различни. Тој и помогна да
созрее. Бенџи сака да останат пријатели. Таа поголемиот дел од времето
е во Британија и во други земји. Тоа едноставно ги оддалечи. Извесен
период веројатно дека Парис ќе ужива во самечкиот живот“, изјави извор
близок до поранешната двојка.

Дваесет и седумгодишната
богаташка неодамна е забележана во друштво на нејзиното поранешно момче
Ставрос Ниаркос. Пријатели блиски до трендсетерката велат дека Ниаркос
нема никаква врска со раскинувањето на врската на Хилтон и Меден.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 22, 2008 6:36 pm

Гај Ричи веќе има нова

Наскоро поранешниот сопруг на Мадона наводно утехата по брачниот крах ја пронашол во британската актерка Кели Реили, со која моментално го снима "Шерлок Холмс".

Ричи (40) наводно веќе некое време е во врска со актерката Кели Реили (31) која ја ангажираше во својата интерпретација на "Шерлок Холмс", кој моментално го снима во Лондон, тврди изворот US Weekly.

Наводно, три дена откако тој и Мадона објавија развод, режисерот отишол во хотелот Chatham, каде отседнала и Реили.

Во меѓувреме, на Мадона вербално и се истури и 78 годишниот татко на Ричи, кој изјави дека е одвратна и дека кон неговиот син се однесувала одвратно.
Значи колку им е лесно на нив ... се можат за краток период
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 22, 2008 6:37 pm

А главен фактор се парите како и секогаш...македонскиот народ се повеќе се американизира..ако можам така да наречам..сите навики ги земаме од нив..за жал

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 22, 2008 6:48 pm

Иво напиша:
А главен фактор се парите како и секогаш...македонскиот народ се повеќе се американизира..ако можам така да наречам..сите навики ги земаме од нив..за жал
ех за жал .. ама па од кој да гледаме од Грците од Србите ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 12:29 am

од Бугарите! Тие се европјани! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 1:58 am

[G]irL4[E] напиша:
од Бугарите! Тие се европјани! Smile
ауу да бе ги заборавив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 12:20 pm

Не смееш да ги заборавиш! Мани друго, нема да ни го признаат името! хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 9:09 pm

еј најубаво да гледаме од црногорците,кога и да е за дрога,алхохол и муниција,секогаш ја пуштаат да помине низ граница само за пари ама под услов ако ја пренесувааат таа стока,...а не да ја шиткаат на црногорците.. јас го сметам овој народ за најпаметен(тука спаѓам и јас) jocolor хехе инаку за ништо не се секираат само лежат ги пуштаат сите со сите добри пари полни и ги боли таквото за другите битно они сите си се добри ....... за државата tongue lol!секоја им чест рака им пружам затоа што не се караат како нас кој повеќе пари ќе земе,туку едноставно има братство единство...
а не две македончиња се караат за пари,а секогаш некој друг ни го зима богатството.... хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 9:10 pm

чекај бе ти за што се сметаш македонец,црногорец или влав?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 9:13 pm

Иво напиша:
чекај бе ти за што се сметаш македонец,црногорец или влав?


измеѓу сите три сум и да знаете,се надевам дека ќе ми се иполни желба да направам најака,најдобра и најпаметна држава со овие три нациии (македонци,црногорци и власи) хаха на чело со оваа знаме sunny


јас сум принцот димитар,дај боже уште малце да бидам крал king димче lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 23, 2008 9:27 pm

ти си ненормален,од каде црногорец? татко ти што е од скопска црна гора?тие што се прават срби а не се?македонеЦ?мислиш на македонец прав?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 24, 2008 12:28 am

Dimce* напиша:

измеѓу сите три сум и да знаете,се надевам дека ќе ми се иполни желба да направам најака,најдобра и најпаметна држава со овие три нациии (македонци,црногорци и власи) хаха на чело со оваа знаме sunny

јас сум принцот димитар,дај боже уште малце да бидам крал king димче lol!

и ќе ја водиш најмрзеливата држава Македонвлашка Гора ... хахаха не зезај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Ное 24, 2008 12:11 pm

Oстај го ме нервира коа ќе почне да кине зелени

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 25, 2008 3:21 am

Иво напиша:
Oстај го ме нервира коа ќе почне да кине зелени


иве вака ако почнеш да ме нервираш уште на првата седница во собрание да знаеш ќе биде тешко тебе.. хаха pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 25, 2008 8:06 pm

Магде у последно време забушава,,ќе да е заљубена..ми преместува теми..се губи...магде барем кажи да ти честитаме хехе

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 25, 2008 8:43 pm

ги избришав проблематичнте постови

бтв мора ли да сум ви тема на секој разговор!!! ххххххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!


Последната промена е направена од [G]irL4[E] на Сре Ное 26, 2008 7:49 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 25, 2008 8:53 pm

[G]irL4[E] напиша:
и изришав проблематичнте постови

бтв мора ли да сум ви тема на секој разговор!!! ххххххехе
какви се тие проблематични Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: