CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Ное 25, 2008 8:56 pm

тие „несредените’’

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Ное 27, 2008 7:45 pm

Абрамович не штеди на саканата

Се ближат новогодишните празници, а вие сеуште немате идеа што да и подарите на вашата партнерка? Пробајте да го...
... следите примерот на рускиот тајкун Роман Абрамович кој на својата девојка Дарија Жукова и ја купи Месечината...

Добро, не цела туку "мала" парцела со најдобриот поглед.

Сопственикот на фудбалскиот клуб "Челзи" на својата девојка и купи парцела на Месечината, како "компензација" за неговата одлука да го одложи венчањето со манекенката за наредната година.

Дарија доби парцела од 10.000 квадратни метри, а за соседи ги доби Том Круз, поранешниот американски претседател Џими Картер и Џон Траволта, кои веќе откупија парцели на Месечината.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Ное 27, 2008 8:07 pm

Аздисан од пари ти се вика ова

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Ное 28, 2008 3:35 am

е и н вести го покажуваа...чувај боже. Само не знам ЧИЈА СОПСТВЕНОСТ Е МЕСЕЧИНАТА па да се продава?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Ное 28, 2008 12:12 pm

Абе знаеш...наводно американците прво се спуштиле на Месечината па се води како нивна...влегле у филм

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 30, 2008 4:02 pm

ETE ШТО ПРАВАТ ПАПАРАЦИТЕ

Младата успешна глумица Џесика Биел откри дека размислува да ја прекине кариерата, поради преголемиот притисок од папараците кои неа и дечко и Џастин Тимбрлејк никогаш не ги оставаат на мира.
Биел вели дека ја сака својата работа, но поради папараците неможе да го оздржи притисокот кој глумата и популарноста го носат со себе.

Состојбата додатно се влошила откако 26 годишната глумица е во врска со славниот пеач Џастин Тимбрлејк.

"Тешко ми е. Новинарите се најлошото нешто во оваа прекрасна но бизарна професија. Некогаш ми се чини дури и дека ќе полудам" - изјави Џесика за магазинот Marie Claire.

"Секој ден позади мене секогаш оди некој со камера или апарат кој го следи секој мој чекор.

Умирам од страв додека одам по улици, едвај дочекувам да стигнам до дома, а потоа добивам напади на плачење и редовно се замислувам дали се ова ми е навистина потребно" - додава глумицата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пон Дек 01, 2008 4:54 pm

глупости...ако стварно го сака, нема ни да им обрне внимание на папараците!

Еве нешто интересно, дали е проколнат?

Клетвата на Шерлок Холмс го погоди Гај Ричи

По серијата инциденти, таблоидите почнаа да пишуваат дека новиот филм на Гај Ричи „Sherlock Holmes“ веројатно е проколнат.

Филмската
екипа и актерите дури почнаа да се прашуваат дали Роберт Дауни Џуниор
ја носи кармата на легендарниот детектив Шерлок Холмс, особено откако
213 сантиметри високиот борач го нокаутира главниот актер.

За време на снимањето на една од боречките сцени, актерот Роберт Мејлет ја залепи за земја ѕвездата на „ Iron Man“.

„Дауни
Џуниор се онесвести и почна да крвави. Брзата медицинска помош мораше
веднаш да интервенира“, изјави близок пријател до режисерот Гај Ричи.

Поради повредата во пределот на устата, 43-годишниот актер заработи шест конци.

„Роберт,
со брадата случајно се закачи за една од куките на снимањето. Пролета
низ сцената и се онесвести... не сакаше да оди во болница, се обиде сам
да стане. Тој е вистински борец. Сепак на снимањето има многу проблеми
и инциденти“, вели претставник од филмската екипа, кој побара да остане
анонимен.

На вчерашното снимање, Дауни Џуниор и 35-годишниот
актер Џад Лоу, кој го игра ликот на др. Вотсон се најдоа сред
експлозија на танкер со нафта. Поради инцидентот снимањето беше неколку
часа запрено.

„Екипата почна да се шегува дека сето тоа е дел од клетвата на Шерлок Холмс“, изјави истиот извор.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 06, 2008 9:00 pm

што нема да напишат...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 06, 2008 10:23 pm

хаххахаха проколнат е дечкото Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 06, 2008 10:34 pm

па да кажеш дека е некој убав...ајде де ама грд е

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 5:14 pm

Ај да дадам уште некој убав трач Razz
Бојана на забава во Флорида

И покрај зафатеноста со снимањата за многубројните новогодишни телевизиски и радио програми и емисии, ексклузивците на Премиер продукција и овој викенд продолжуваат да имаат и свои концертни настапи. И додека Ноне се подготвува за својата промоција на новиот албум 3 во 1, Бојана ќе и се претстави на публиката во струмички Куклиш.

Нејзиниот настап е закажан за оваа сабота, 13. декември во дискотеката Флорида каде посетителите ќе имаат можност премиерно да уживаат во песните од новиот албум Во дилема, а тука се и нејзините стари хитови, како и сетот познати популарни екс-ју стандарди и актуелни хитови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 5:15 pm

еј ова го најде посо е за в струмица а ?? хехехех абе те знам јас тебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 6:43 pm

@komita@ напиша:
еј ова го најде посо е за в струмица а ?? хехехех абе те знам јас тебе Smile
аа нее .. сите информации што ги наоѓам ги ставам овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 8:24 pm

хехеххе знам Го ка не се секирај мала шала таков сум денес не замерувајте Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 8:26 pm

пфф да се сеќирам
Ајј давај некој трач да дознаеме нешто Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 8:28 pm

што да ти кажам поефтине плинот 30 е сега место воздух земајте дишите плин поздраво е хаххахаххахаххаSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 9:42 pm

@komita@ напиша:
хехеххе знам Го ка не се секирај мала шала таков сум денес не замерувајте Smile

само денес?? ххахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 9:44 pm

[G]irL4[E] напиша:
само денес?? ххахаха
можеби не само денс ама денес е ептен летнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 9:45 pm

одлетал хехеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 9:50 pm

Бред Пит-опседнат од духови

По шокантниот документарец кој го гледал на ТВ, суперпознатиот глумец Бред Пит во последно време се повеќе се занимава со феноменот на животот по смртта односно за трансот со кои се канализираат духови.

Популарниот Бред Пит откако го гледам ТВ документарецот "Канализирање на духовите во Америка", се повеќе се интересира за феноменот живот по смртта.

Извор близок до глумецот вели дека Пит моментално поминува низ некој тип на криза која најчесто се појавува во тие години, каде си го поставува прашањето што треба да направи со остатокот од животот.

Бред бил заинтересиран за транс во кој се канализираат духови, па откако го гледал документарецот тој се обидува да стапи во контакт со нив.

Во целата оваа работа го подржува и неговата сопруга Анџелина, но сепак кај неа постои мал страв дека Бред би можел да стане опседнат.

Своето ново хоби глумецот би сакал да го претвори во филм, но Џоли не му дозволува бидејќи смета дека во целата работа може да заглави како во жива кал.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:11 pm

и овој полудел..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:12 pm

полудел незнае колку пари има затоа?? 100%
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:12 pm

е тоа ќе да е...и нему не му е лесно хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:26 pm

Папараците барале повеќе од 1 милион од Ријана

Нема шала со Ријана. Пејачката која потекнува од Барбадос била тужена од страна на папараци фотографот кој бил нападнат од нејзините телохранители за време кога ја фотографирал заедно со Крис Браун со кој наводно имала љубовна врска.
Дотичниот Луис Сантана бара оштета од Ријана во вредност од 1.100.000 долари бидејќи неговата камера била насилно одземена, а тој присилно извлечен од автомобилот и претепан од страна на нејзините телохранители.
Во парницата против "срамежливиот" пар, папарацио фотографот навел дека незаконски му бил одземен снимен материјал, со што му била оневозможена заработувачката, бидеќи без дотичните фотографии на папараци пазарот изгубил многу пари.
26 годишниот фотограф бара компензација за својата камера, украдените снимки, лична повреда и стресот кој го доживеал.
Гласноговорникот на Ријана изјавил дека тужбата била неоснована, додека таа и понатаму упорно тврди дека нема момче.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:27 pm

пффф и оваа не види од пари..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: