CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:30 pm

Лопез го продава својот имот за 8,5 милиони долари

Американската пеjачка и актерка Џенифер Лопез и нејзиниот сопруг Марк Ентони го понудиле на продажба својот имот во Лос Анџелес за цена од 8.5 милиони долари.


Куќата во луксузниот кварт Бел Ер се наоѓа на имот од 30 ари и има четири спални соби и пет тоалети, пишува "Los Angeles Times".

Покрај куќата со “европски амбиент“, на имотот уште се наоѓа и гостинска куќа, базен и приватна градина.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:31 pm

доволно е сликата да се види и да се знае дека и оваа побеснела од пари хахаха се за тие трачеви се шират Very Happy:D:D

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:32 pm

Па за кој да се шират трачеви .. Да не мене ќе ме трачарите хаха
Бред Пит: Нема глумење до 18години

Иако и самиот е голема филмска ѕвезда со голем број на успешни проекти зад себе, Бред Пит не сака неговите деца да се занимаваат со глумење. Барем не додека не наполнат 18 години. Видео!

Освен заради Бред Пит, филмот The Curious Case of Benjamin Button, ќе биде запаметен, барем за семејството Пит-Џоли и по првиот настап на малечката Шилох, првото биолошко дете на најпознатата славна двојка.

Шилох додуша се појавува многу кратко, само во една сцена, и тоа затоа што бебето кое требало да се појави во сцената премногу плачело, па итно требало да ја заменат за потребите на сцената, објасни Пит на премиерата на филмот.
Без оглед на добро снимената сцена, на тато Бред не му е драго што неговата ќерка глуми, па дури тој на своите деца би им забранил да глумат.
Призна дека има намера да им каже дека можат да се занимаваат со актерство дури откако ќе наполнат 18. Тогаш можат да прават се` што сакаат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:33 pm

Go Ka напиша:
Па за кој да се шират трачеви .. Да не мене ќе ме трачарите хаха

тебе посебно хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:36 pm

Да бе да одма.

Анџелина се расплака пред новинарите

Актерката Анџелина Џоли се расплака на конференцијата за новинари во Лондон, кога зборуваше за тоа колку и било тешко кога требало да го снима филмот “The Changeling“, кој го снимала непосредно по смртта на нејзината мајка.

“Таа се викаше Марчелин, а ние ја викавме ’Marshmallow’ затоа што беше навистина нежна и никогаш не се лутеше, освен кога во прашање беа нејзините деца, е тогаш ќе се покажеше како нависитна жестока.“- изјави видно исцрпената актерка.

Но нејзината покојна мајка не е единствената на која Анџелина и одаде почести. Актерката и за режисерот Клинт Иствуд, и изјави“Тој е навистна добар човек, еден од оние навистина праведните, силен лидер.“

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:52 pm

кутричка сирота Sad неможам кога ми давате вакви теми Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Дек 12, 2008 10:53 pm

сензибилноста те победува SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 13, 2008 12:55 am

дефинитивно хехехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 13, 2008 12:58 am

Роналдо крадач на сопруги

Кристијано Роналдо и фрли око на мажената 25-годишна Украинка Алиона Хејнс, сопруга на Џон Хејнс, кој го обвинува фудбалерот дека му го уништил бракот.

Роналдо ја запознал Алиона во еден ексклузивен ресторан, а од нивниот состанок не прекинал да ја бомбардира со пораки. Наводно неговите пораки, дури 49 на број, ги открил нејзиниот сопруг, 50-годишниот англиски богаташ Џон Хејнс, кој заради неписменоста помислил дека во прашање е некој келнер кој само што дошол од Португалија.
„Пораките изгледаа како да ги напишал седмогодишно дете. Англискиот беше катастрофален и се спомнуваше Португалија. Го пишуваше и ова: ’Дали ти недостигам? Ти мене да’. Тој воопшто не е ни најмалку интелигентен, за разлика од Алиона, и воопшто не можам да замислам за што зборуваат кога ќе се најдат“, рече Хејнс.
Но, пријателите на Алиона тврдат дека Роналдо не го уништил нивниот брак, туку дека Украинката веќе се разделила со сопругот кога во август за прв пат го запознала славниот Португалец.
Роналдо и Алиона наводно веќе биле на барем осум состаноци, а близок пријател на фудбалерот откри дека се уште е рано да се каже како врската ќе се развива, но изгледа дека Роналдо многу се загреал и дека е вистина оти ја носи Алиона во скапи ресторани.

„Роналдо и праќа пораки цел ден и цела ноќ. Таа е многу секси и многу интелигентна, а тој и е многу шармантен и забавен. Во текот на една заедничка вечер Алиона го насмеа Роналдо кога му откри дека сон и е да отвори стационар за улични мачки“, откри пријател на Кристијано.
Инаку, Алиона е заштитно лице на веб-страна преку која Русинки запознаваат богати Англичани.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 13, 2008 7:03 am

Кај нас трачарењето е како во америка работата...
Ние тука трачариме толку колку што американците работат на работа..

Американците работат по 18 саати. Зошто не трачарат? - Затоа што немат време ни за спиење а камо за трачарење.
Ние трачариме 18 саати. Зашто трачариме? - Затоа што немаме друга работа сиромачтија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Дек 13, 2008 12:42 pm

битно нешто да се прави ..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Дек 28, 2008 1:49 pm

ТУНА ПАК СЕ МАЖИ!

Познатата нутриционистка Тања Турунчиева сега Станковска, по вторпат во
нејзиниот живот стапна на “лудиот камен“. Освен што одлично им помага
на познатите да ја намалат тежината, таа сега може да почне да им
помага и да влезат во брак. Сите знаеме дека најинтересниот момент на
сите свадби е кога немажени девојки ќе се “фрлат“ по невестинскиот
букет. Среќничката, а воедно и првата клиентка на Тања е
пејачката Туна Сејди. Дали Туна се фрли по букетот за да не ја фати
новиот Закон за немажени и неженети, па побрза да се омажи, или е чиста
среќа, останува да видиме кога кај Туна ќе се слушнат свадбените ѕвона.
По несреќната врска со Мерт, би било логично да има среќа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Вто Дек 30, 2008 5:36 pm

Џенифер Лопез пред развод?

Американските таблоиди почнаа да шпекулираат дека бракот на Џенифер Лопез и Марк Ентони е пред крах, откако парот престана да го носи венчалните прстени, а Џенифер почна да се појавува на забави без посесивниот сопруг.

Дека нешто не е во ред, според таблоидите е индикативно и што Џенифер се појавила сама на премиерата на новиот филм на Бред Пит The Curious Case of Benjamin Button, и тоа без прстен на рака.


"Тој е многу посесивен и е вистински контрол-фрик. Не би сакал таа да се појави сама на некој голем настан како на пример премиера без него. Не сака ни кога таа се фотографира без него, а камоли таа да ја напушти собата", тврди US magazine.

А дека нешто чудно се случува помеѓу Лопез и Ентони им било јасно и на посетителите на клубовите во Лас Вегас и Њујорк, каде пејачот се однесувал како куче пуштено од ланец.

Но, портпаролот на Марк демантира дека во нивниот брак нема проблеми.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Јан 09, 2009 2:51 pm

Барак Обама се појави во Spider-Man

Претседателот
на САД, Барак Обама се појави во стрипот за Spider-Man во кој супер
херојот го спасува неговиот живот и станува еден од неговите фанови.

Специјалното
бонус издание за Marvel's Amazing Spider-Man број 583, започнува кога
Spider-Man (Питер Паркер) ја фотографира инаугурацијата на Обама, и
притоа забележува двајца идентични претседатели.

Паркер одлучува
дека на идниот претседател му е потребна помош од Spider-Man и влегува
во акција да го спаси. Тој играјќи кошарка со претседателот го
открива вистинскиот Обама, бидејќи кошарката е омилена игра на новиот
претседател.

Барак му се заблагодарил на „Човекот Пајак“ со fist-bump (поздрав во кој се удираат тупаниците).

Минатиот
јуни, презентер од телевизијата Fox News е отпуштен откако го
искоментира поздравот со тупаници помеѓу Обама и неговата жена, Мишел
како ракување на терористите .

Џо Куедаса, првиот уредник на
Marvel Comicks, рече дека со специјалното бонус издание, најпознатата
издавачка куќа за стрипови сака да му се заблагодари на Барак Обама за
неговата колекција од стрипови како дете.

- Одлично е што имаме
голем обожавател во Белата Куќа. Многу сум почестен што Обама како дете
ги собирал и ги читал нашите стрипови и поради тоа решивме да му се
заблагодариме на еден поинаков начин. Знам дека претседателот сеуште се
интересира за стрипови и се надевам дека новото издание на Spider-Man
ќе му се допадне, изјави Џо.
Обама пред неколку месеци рече дека ги собирал стриповите Spider-Man
и Conan the Barbarian. Новиот претседател е голем фан на стриповите со
супер јунаци. Фотографијата на која Обама е сликан со статуата на
Superman беше прикажана на официјалната страна на сенатот.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Јан 16, 2009 10:46 pm

Интересно ова за Обама ... сите се со него непобедлив е хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Фед 22, 2009 11:42 am

црнчиште...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: