CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Од што највеќе се гадите ?!?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Од што највеќе се гадите ?!?   Пет Окт 24, 2008 10:40 pm

Бљак..од влакна у јадење највеќе ми е гад
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Саб Окт 25, 2008 2:50 am

бубашваби ...инсекти ...ухххигјдиосгхгјк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Саб Окт 25, 2008 11:21 pm

од животни,бубачки...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 1:05 am

Ane напиша:
од животни,бубачки...

животни Question ај наброј Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 2:28 am

MengelE напиша:
Ane напиша:
од животни,бубачки...

животни Question ај наброј Suspect

Јас ќе набројам место неа:
умрени, искубани, со извадени црева...такви животни мразам Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 6:15 pm

така,така гирл4е ми одговори на моето прашање...алал да ти е ..го погоди прашањето. и да дополнам- се гадам кога на улица ке видам мртва мачка/куче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 8:19 pm

од влакна се ежам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 10:59 pm

S0tE напиша:
од влакна се ежам

Да не се шишаш ќелав поради тоа?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 11:55 pm

и мене од влакно во јадење после нама никаква шана да ме натераш да каснам веќе од тоа јадње
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 11:57 pm

и ти па се свајчаш буквално ! :@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Пон Окт 27, 2008 11:58 pm

кој јас неее не свакам јас се буквално хехе
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Вто Окт 28, 2008 12:02 am

не ти , Гирл4е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   Саб Дек 13, 2008 5:11 am

Единствено нешто од што се гадам е СПЕРМАТА шиттт нај гадно несшто :$ сори може малку претерав али тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Од што највеќе се гадите ?!?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Од што највеќе се гадите ?!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: