CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Најсреќен ден во вашиот живот!!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пет Окт 24, 2008 10:50 pm

сигурно сите имате по еден ваков ден кој ќе го паметите долго долго..споделете го со нас Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Саб Окт 25, 2008 11:37 pm

Полуматурата ми беше најубаФиот ден до сеа иако има и други оттогаш наваму.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Сре Ное 12, 2008 2:47 am

Најубавиот и најсреќниот ден кога сум се родила....хаха само не го паметам да ви кажам што и како сум се чуствувала.....хахахаха........се шалам малку па што знам има повеќе,неможам да издвојам... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Сре Ное 12, 2008 5:07 pm

Незнам точно што дата беше ама знам дека беше октомври Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пет Ное 14, 2008 11:30 pm

најубав ден..најубав ден-10 јуни!крај на учебната година!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 3:12 pm

најочекуван ден ми е тоа у живот! Smile посебно оваа година!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 3:37 pm

Има време за јуни ехее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 3:39 pm

Знаеш колку брзо ке дојде ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:07 pm

мене мнооооогу спороооо ми поминуваат деновите кога ќе мислам на крајот на школската година.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:07 pm

Plavuska напиша:
Знаеш колку брзо ке дојде ..
[G]irL4[E] напиша:
мене мнооооогу спороооо ми поминуваат деновите кога ќе мислам на крајот на школската година.
ако секој ден чекаш да дојде јунии нема да дојде ... затоаа живејте си го денот а јуни ќе си дојде кога ќе му е време Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:08 pm

Точно така!Направи си секој ден да ти е убав и 10 Јуни ке дојде додека трепнеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:09 pm

Plavuska напиша:
Точно така!Направи си секој ден да ти е убав и 10 Јуни ке дојде додека трепнеш
Ете магде го имаш одговорот зошто бавно ти минуваат деновите Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:17 pm

фалааа се плашам дека го знаев одговорот ама не сакав да го знам хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 4:32 pm

[G]irL4[E] напиша:
фалааа се плашам дека го знаев одговорот ама не сакав да го знам хахаха
можеби не сакаш ама треба да го знаеш и да го примениш Very Happy Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 8:32 pm

наставниците викаат демек учебната година многу брзо завршува(како да не),нив им е лесно,нека дојдат на наше место..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пон Ное 17, 2008 9:32 pm

Ane напиша:
наставниците викаат демек учебната година многу брзо завршува(како да не),нив им е лесно,нека дојдат на наше место..
абе зошто така размислувате .. си мислите дека на нив им е многу лесно ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Вто Ное 18, 2008 5:52 pm

ке си дојде јуни,побрзо од што мислиме,само сега мислиме дека уште којзнае колку има до него.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Сре Ное 19, 2008 11:43 pm

Go Ka напиша:
Ane напиша:
наставниците викаат демек учебната година многу брзо завршува(како да не),нив им е лесно,нека дојдат на наше место..
абе зошто така размислувате .. си мислите дека на нив им е многу лесно ?

Абе не им е лесно, што е вистина така си е.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Чет Ное 20, 2008 5:16 pm

[G]irL4[E] напиша:

Абе не им е лесно, што е вистина така си е.
ама зошто ние учениците секогаш се правиме најмалтретирани и најизмачувани ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Пет Ное 21, 2008 12:11 am

mene mi e sekoj den srecen ama naj srecniot seushte ne sum go dozivela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Саб Ное 22, 2008 2:57 pm

Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:

Абе не им е лесно, што е вистина така си е.
ама зошто ние учениците секогаш се правиме најмалтретирани и најизмачувани ?
Затоа што и професорите секогаш се прават најизмачувани и најмалтретирани! Секој за своети си гледа и си го цени!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Саб Ное 22, 2008 7:26 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:

Абе не им е лесно, што е вистина така си е.
ама зошто ние учениците секогаш се правиме најмалтретирани и најизмачувани ?
Затоа што и професорите секогаш се прават најизмачувани и најмалтретирани! Секој за своети си гледа и си го цени!
па секако дека се измачувани кога секојдневно се справуваат со 100 млади гаволчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Саб Ное 22, 2008 11:44 pm

Цитат :
млади гаволчиња

ми се свиЏа ова SmileSmile

Ама ај да ен забегаваме многу, друго е целта на темава Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Нед Ное 23, 2008 2:09 am

Овде сме ... ако беше прашањето кога најмногу си се смеел
јас би одговорила денес ... неверојатно многу ... пукнав од смеа lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   Нед Ное 23, 2008 12:31 pm

здраво е тоа Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најсреќен ден во вашиот живот!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најсреќен ден во вашиот живот!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: