CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилено чоколадо !?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Дек 02, 2008 10:41 pm

Иво напиша:
е да...ретко ги има во маркетите...мислам дека во веро ги има само..

ја ги видов и во TUS у штип Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Сре Дек 03, 2008 1:18 pm

у туш све има хехехех

ДОРИНА 4ЕВЕР Smile многу убаво чоколадо..со руммм Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Дек 04, 2008 7:00 pm

ајдее прво викаш нестле,сега викаш дорина
па одлучи се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Дек 04, 2008 9:34 pm

Хехехе абе онака колку да се најде во муабет хахахах се шалам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Чет Дек 04, 2008 11:15 pm

Можеби го мени своето мислење Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 4:29 pm

ее може пробала друго,па тоа и било поубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:01 pm

абе и тоа и тоа лелеле што се толку..па и дорина не се лоши хехехее
од страв од меланин си ајдам дорина ххаха
се шалам супер се и тие и тие Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:19 pm

Обичам Милка всякаква, Своге и Линдор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:20 pm

ете Тейка има дури три омилени а мене за две ме карате хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:22 pm

Хехехех добро ајде веке не те караме Smile иначе тоа меламинот опасна работа пак во Кина се затруле незнам тоа опасна работа е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:23 pm

дада па јас не ширам дезинформации што мислиш ти

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:24 pm

Знам ова опасна работа е страв ми иде веке не јадам чоколади дефинитивно

Кога ке нема хехех Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:26 pm

знам знам хахах и јас исто хаххха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 05, 2008 11:46 pm

хехе Да де скоро сите се такви ххSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Дек 06, 2008 12:03 am

епа јас имам три-милка нестле дорина ама нестле не јадам често
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Дек 06, 2008 2:40 pm

@komita@ напиша:
хехе Да де скоро сите се такви ххSmile

сите паметњаковиќи хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Дек 06, 2008 8:44 pm

цц од чоколадо стигнавме до....хх. on topic
препорачајте некое убаво ново чоколадо

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Нед Дек 07, 2008 10:22 pm

има едно од кам(има ист таков крем)..многу е убав,одамна го јадев..ама не ми текнува како се вика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Дек 13, 2008 5:56 am

Киндер си е Киндер и нема замена ( јас ги сакам така по лесни чоколади што се како киндер) Закон е Киндер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Саб Дек 13, 2008 3:55 pm

Лесна чоколада киндер хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пон Дек 15, 2008 9:18 pm

киндер..тоа јадев кога бев помала..мислам киндер јајце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 19, 2008 4:12 am

Ane напиша:
киндер..тоа јадев кога бев помала..мислам киндер јајце

* Ја не мислев на јајце туку на Чоколадо Smile Сигурно знаете за кое чоколадо се збори или пак сакате слика да ви пратам Smile ххахахха ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Пет Дек 19, 2008 11:37 pm

aaaaaaa ok тогаш јас па мислам за јајце киндер ми збориш што ке ми е тоа нема два грама чоколадо цццц ајдучка работа ги лажат децата, а чоколадо е другоо Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Дек 23, 2008 4:25 pm

па добро,знам како изгледа,ама и киндер јајцето е чоколадно-затоа без расправии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   Вто Дек 23, 2008 10:29 pm

абе без расправии ама нема чоколадо во него 1 грам нема Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилено чоколадо !?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилено чоколадо !?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: