CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Глупи !

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Глупи !   Сре Окт 22, 2008 8:21 pm

- Си биле две мравки, едната ја згазила кола, а другата имала тетка во Скопје!!!

- Си биле две гомна и цепеле дрва.
Тогаш дошол проливот и им рекол
- Може и јас да ви помогнам?
И овие му одговориле
- Не може...Ние работиме само со цврсти момци!


- Си биле две дрва. Едното било Бор, а другото Пинокио.

- Оди некој старец во аптека и вели:
-Дајте ми два леба.Продавачката му вели :
-Ова е аптека, овде нема лебови. Старецот вели :
-Како те зафркнав велосипедот ми е надвор.- Си биле 3 деца, едно прднало и се родил Јордан Пиперката.

- Си биле две кокошки. Едната отишла на фризер, а другата се успала.

- Си биле два точаци и едниот му рекол на другиот глуп си ко точак.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Bow WowБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Пет Окт 24, 2008 11:00 pm

haha тој со гомната е добар

еве едне од мене

Имало два автобуса едниот бил зелен а другиот отишол за Велес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 2:57 pm

Си биле 2 жаби едната умрела а другата имала вујна во Америка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 2:57 pm

Си биле 2 деца и си играле на улица .. Поминала кола и само едното дете си играло рхиахаеахеиахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
milanMale Број на мислења : 23
Age : 25
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 5:23 pm

Се возела подморница во пустина и удрила во кактус. Од подморницата излегла кокошка и сретнала шатка. Шатката ја прашала кокошката колку е часот, а кокошката извадила топломер и кажала дека е четврток!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milanMale Број на мислења : 23
Age : 25
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 5:23 pm

Си биле две дрва. Едното било Бор, а другото Пинокио.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milanMale Број на мислења : 23
Age : 25
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 5:24 pm

Си биле двајца глуви и на разминување, едниот му вика на другиот:
- Kaj ќе одиш? На риби?
- Не бе, на риби ќе одам!
- Ааа, јас па мислев на риби ќе одиш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Нед Окт 26, 2008 8:33 pm

-Еј батка ќе основам квартет бенд!
-Колку души сте?
-Тројца!
-Кои?
-Јас и брат ми.
-а ти имаш брат?
-Не бе, батка зашто прашуеш?!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Сре Окт 29, 2008 8:53 pm

Си биле 2 топчиња . 2 бели и едно бело

Си биле 3 топчиња , едното заминало лево , другото десно , третото по нив

Си биле 2 топчиња и се тепале кое да биди на средина

Кога ќе се изнервира Саша Матич не гледа кај мава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
...Anchiii...</3Број на мислења : 2
Registration date : 2008-11-26

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Сре Ное 26, 2008 12:54 am

хаха..добри се..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Пон Дек 08, 2008 5:42 pm

Како лисицата успеала да го најде зајакот кога се сокрил позади грмушката?


Не се сокрил добро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Пон Дек 08, 2008 5:43 pm

Што му рекол Бетмен на Робин пред да влезат во колата?

Ајде Робин влегувај.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   Чет Дек 11, 2008 6:33 pm

хехехе добри се еј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Глупи !   

Вратете се на почетокот Go down
 
Глупи !
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Шеги :: Вицеви-
Отиди до: