CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кога би одлучиле да побегнете од дома...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Окт 24, 2008 10:59 pm

Сигурно некогаш сте го посакувале ова..епа пример сеа сте решиле да избегате од дома..што ќе направите..,кој ќе земете со вас,каде ќе одите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Саб Окт 25, 2008 2:49 am

у неповрат, со мене ке ги земам лебот и саламата Very Happy не сум мислел да бегам во толку сериозна сетиација. Туку само како "леле сега кога ке ги видат мајками и таткоми оцените ми иде усфета да фатам"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Саб Окт 25, 2008 10:38 pm

пааа кога ќе се изнервирани моите многу, ми иде џенем да фатам и да не се враќам Laughing ама за среќа ретко е тоа.

И би избегала кога треба да се видам со некој под итно (тоа и не е некој престап, нели?)

Секое бегање ми е оправдано! Very Happy Very Happy Very Happy

Буквално „да побегнам од дома“ не би се одлучила, немам храброст не за друго Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Саб Окт 25, 2008 11:18 pm

одам кај било,кај ке најдам,а со кого незнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пон Окт 27, 2008 9:24 pm

Епа вака .. пошо ја не сум личност со многу нерви .. често ми се случува да ме изнервира некој од домашните , другарите , професорите и некој др. да расфрлам се пред мене .. да си ја исчукам глата од нервора и да излезам надвор ! не сум размислувал до сеа кај би одел .. или со кого
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Окт 28, 2008 1:16 am

јас ко мал многу се нервирав,посебно моите дома кога ке ми се развикаа,јас бев ко прав глумец одма си ги собирав парталите ташната ми беше најважна и перничката и спремен за бегање,ама одма ме предосеќаааа и вратата под кључ и немам после каде па со балконот си се тешев хахаха geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Окт 28, 2008 9:25 pm

Зоне побегуља!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Окт 28, 2008 9:41 pm

па што не си побегнал од балкон бе?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Окт 28, 2008 9:43 pm

можда е високо многу кикики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Окт 28, 2008 9:44 pm

Dimce* напиша:
јас ко мал ... geek

Па ако рипне од балкон уште како мал....немало ништо да остане од него до сеа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Чет Окт 30, 2008 3:24 pm

Па да ми се случуваше често тоа али кога бев помала и кога не размислував сега мислам дека никад не би си заминала од дома супер ми е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Чет Окт 30, 2008 3:25 pm

хехе па не знам не би бил сигурен ќе си заминеш мацо ама кога ќе се мажиш хехехе а да домче си е домче нема потреба од бегање најубаво е домичка хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Чет Окт 30, 2008 3:30 pm

Е да кога ке се мажам ахххх колку ке ми биде тешко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Чет Окт 30, 2008 3:39 pm

е да и мене ќе ми бде тешко кога ќе те земам од дома ама мора мацо ама не се секирај па и ти марина ќе ни е у комшиии...хехехехе
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Нед Ное 23, 2008 11:03 pm

ова беше индиректна понуда за брак

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пон Ное 24, 2008 12:32 am

еве тема каде што не сум постирала ништо до сега ... а тоа е затоа ако имам можност секако дека би побегнала од дома било каде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пон Ное 24, 2008 9:30 pm

Ама коа ќе погледнеш од друга страна па кукавички е да избегаш т.е да одбиеш да се соочиш со суровата вистина..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Нед Ное 30, 2008 2:52 am

Нели???Ептен и тоа бтв да тоа е индиректна понуда за брак така и јас ја сватив.)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 02, 2008 10:09 pm

па мислам дека никогаш не би избегал од дома, ама кога веќе би бегал би отишол кај една другарка шо нема ни брат ни сестра, а би сакала да има. мислам дека ја добро би и дошол Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 02, 2008 10:19 pm

viktor_mak напиша:
би отишол кај една другарка шо нема ни брат ни сестра, а би сакала да има. мислам дека ја добро би и дошол Wink
хехе знам јас зошто ќе одиш таму Very Happy

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Чет Дек 04, 2008 12:01 am

Иво напиша:
viktor_mak напиша:
би отишол кај една другарка шо нема ни брат ни сестра, а би сакала да има. мислам дека ја добро би и дошол Wink
хехе знам јас зошто ќе одиш таму Very Happy
ако де баш убаво да оди кај другарка Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:29 pm

немој само кај другар... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:32 pm

[G]irL4[E] напиша:
немој само кај другар... Smile
хаха не бе ја си иам резервирано кревет кај другарка ми во случај да киднам од дома Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:33 pm

хахахха ете кој си мисли на време...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:34 pm

Зашто што имаш против другарите ??? иначе опасна работа кај другарка плус нема брат сестра опасна работа еххехехх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога би одлучиле да побегнете од дома...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: