CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кога би одлучиле да побегнете од дома...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:37 pm

@komita@ напиша:
Зашто што имаш против другарите ??? иначе опасна работа кај другарка плус нема брат сестра опасна работа еххехехх

Поради тие со покварена фантазија хахаха што би рекол ти ќе помисли народот сешто.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:38 pm

хехех знаеш и јас дури што ке кажам абе немам зборови Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пет Дек 05, 2008 11:39 pm

ноу комент хаххахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Саб Дек 13, 2008 5:29 am

Такво нешто кај мене никад не би се случило. Само да бидам сам и да одмарам или пак: - PC со ...
- Kaspersky 2009 Antivirus
- Adobe Master Collection CS3
- Winamp
- Live Messenger
- Mozila
- Spybot - Search & Destroy
- MOVAVI VideoSuite 3.5
- Nero
- BricoPacks
- Coca Cola може и Pepsi
- Chips било каков

Само овие стандарди ми требат ништо друго.!

Овие стандарди ги имам па затоа и не мислам на такво нешто.. хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Саб Дек 13, 2008 6:10 pm

хаха добри ти се стандардите хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Нед Дек 28, 2008 1:41 pm

ама малку услови имаш..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пон Дек 29, 2008 2:19 am

Ane напиша:
ама малку услови имаш..
Епа толку се најдоволни хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Пон Дек 29, 2008 4:25 pm

најдоволни ама и најповолни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:09 pm

Па како нема шала со човекот се знае или се или ништо тоа е Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:17 pm

@komita@ напиша:
Па како нема шала со човекот се знае или се или ништо тоа е Razz
Да да ... убаво ќе се опреми со се и ќе бега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:19 pm

Ако треба и ке бега па како ние сме јунаци или што ако треба и од жена ке се бега хахахха (се шалам ) Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:43 pm

@komita@ напиша:
Ако треба и ке бега па како ние сме јунаци или што ако треба и од жена ке се бега хахахха (се шалам ) Razz
Јунак да бега и тоа од жена ... гледам какви јунаци сте Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:46 pm

Цццццццц човек не смее ништо да каже ллееле одма вашата фантазија проработува па гледаш дека се шалам леле ххихи Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:54 pm

Еее нема веќе .. сами се издавате а потоа демек .. на шала беше, јас се зезав така ... нема тоа не пали кај нас веќе Razz;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:55 pm

Абе како сакаш ама ако ми правиш вака ке бегам од тука хахахах се шалам
Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 5:56 pm

Плашливко ... кај ќе бегаш, нема каде да одиш ...
Кај и да одиш пак кај нас ќе се вратиш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 6:03 pm

ХЕехех Саржо никогаш не бегал нема ни сега ке се соочам со проблемот а не како Драшко аххххххххахаххаха ова "Драшко" е за админот Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 6:08 pm

Еее немој да зборуваш на админот зад грб... не е убаво тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 6:10 pm

Не му зборам зад грб туку ке му текне кога ке прочита ахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   Вто Дек 30, 2008 6:11 pm

Ама не ми е јасно зошто Драшко ... ама ајј во друга тема за ова Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кога би одлучиле да побегнете од дома...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога би одлучиле да побегнете од дома...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: