CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Машко-женско другарство

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 12:21 am

Постои или не? Широка тема, најразлични размислувања...Таман ќе помислам дека постои кога ете ти - ќе видам двајца до вчера најдобри другари како се бакнуваат у чаршија Shocked Што да мислам? Што мислите вие? Повелете...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 11:59 am

хехе незнам јас сепак мислам дека постои не мора да значи дека после тоа ќе заврши со бакнежи низ чаршија но не мора да значи и дека нема да заврши најчестата причина зошто двајца најдобри другари (машко женско) завршуваат заедно е изградената меѓусебна доверба нели врската на прво место е искрено другарство другар на кој сто може се да се каже другар со кој може да сподели лошо и добро а врската е плус од тоа мало надградување..како и да е според мене постои другарство јас имам мн другарки со кои можам да си кажам мн работи ама до сеа немало нешто повеќе од тоа......ај сеа другите се на редVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 2:02 pm

pa spored mene postoi... na primer ja imam pepten drugari a ni na kraj ne mi padnalo da napraam neso so niv a i niv za mene,,... taka da..... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 2:28 pm

и јас исто така .. имам една другарка се вика сања .. што се вели само сонот не разделува .. па ни на ум не ми текнало да правам нешто со неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 4:46 pm

А дали можеби некој/а бивш/а отпрвин ви бил/а само пријател/ка??

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Нед Окт 26, 2008 10:06 pm

neeeeee.....
____________________
Ивана те молам пробај да пишуваш на кирилица...објаснето е во еден мој пост..last edited by Admin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Пон Окт 27, 2008 6:27 pm

постои,ама јас некако не се дружам со другари затоа што немаме иста тема за разговор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Вто Окт 28, 2008 12:35 am

хехе имаш само 12 години почекај малце и ќе видиш дека ќеимате мнгу теми на разговор верувај ние машките до кај 17 18 само една работа главни ни се врти во пиперницата хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Вто Окт 28, 2008 1:57 am

еј јас само едно нешто ке кажам,па се дешаваат такви работи,тука вие ништо неможете да нарпавите ако вашето срце посака да биде со другарката или со другар некој Smile така да све е исправно според мене
јас немозам да му речам не на моето срце,а незнам завас тоа е ваш проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Вто Окт 28, 2008 9:26 pm

На моето срце можам да му речам, ама не секогаш сака да слуша!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Вто Окт 28, 2008 9:33 pm

Епа понекогаш не може да се контролира срцето .. и од двете страни .. поради големата блискост тие се заљубуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Сре Окт 29, 2008 1:49 am

хехе ех љубов е тоа со да ви кажам....треба а се почуствува ама сепак со другар.... и не е баш ок
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Сре Окт 29, 2008 10:20 am

незнам може звучи чудно но мене девојка ми можам да кажам дека ми е и најдобра другарка и девојка..а ако сакаш нешто со некоја другарка јас мислам дека уште поубаво затоа што доволно сте заедно како другари и се знаеете поубаво..се разбира уште само да се сложи девојчето.а инаку јас да сум се заљубил во некоја другарка сигурно ама сигурно би ја прашал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Сре Окт 29, 2008 1:21 pm

S0tE напиша:
Епа понекогаш не може да се контролира срцето .. и од двете страни .. поради големата блискост тие се заљубуваат

се согласувам со соте потполно,поточно затоа што сум јас таков тип хаха сакам некоја да запознаам многу убаво,ама сакам и да ме прашаат прв,не сум бач храбар многу за да настапам на сцена прв..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Сре Окт 29, 2008 10:01 pm

еее многу ме нервираат вакви искази кај машките: сакам прва да ме праша!? Па мислам хелоуу..машко си или не си?
Според мене машките прашуваат девојче а не девојчето машко. Иако има искЉучоци

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 12:07 pm

немора тоа да биде некое правило..машкото мора прво да праша..тоа се правила кои ги измислиле женските само за да не бидат први. и од страв да не јадете корпа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 12:18 pm

да да бате имаш право и тоа да и јас сум за тоа ама девојкиве се срамат ама не знаат дека тоа би предизвикало уав реакција кај дечкото па и не верувам дека ќе одбие се разбира ако предходно девојака и дечкото се сигурно дека се привлекуваат мегусебно хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 12:22 pm

Хахха па да јас доколку би ми се допаѓал некој би му дала до знак дека ми се допаѓа значи не мора тоа да биде еј абе сакас со мене?Туку со знаци,флертувања па ако ти се врака значи топ идеме понатака...и јас не сум за тоа само машкото да пријдува не е интересно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 12:51 pm

па да срц така иде тоа хехе секако се мора да биде обострано па и не би било задолжително врска да почене со прашање дали сакаш да си со мене или дали сакаш да си ми девојка или...туку би било поромантично доколку би почнала со убав бакнеж зачинет со уште поубава и искрена прегратка и секако неизоставниот дел пред тоа една убава ружичка.....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:09 pm

Хм епа сто се буните тогашVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:29 pm

кој се буни јас не хехе абе мацо закон си Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:31 pm

Не бе не сум закон во законот има дупки....а јас баш сум си реална
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:41 pm

ај не си закон ај не си устав ама си големо добро паметно убаво плаво ангелце со преголемо срце хехе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:44 pm

Фалаааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   Чет Окт 30, 2008 3:46 pm

дада мацо сериозен сум мило ми е што познавам некој како тебе супер си хехе
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Машко-женско другарство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Машко-женско другарство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: