CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Хомосексуалци

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Хомосексуалци   Нед Окт 26, 2008 12:24 am

Да не речам педери или лезби типки и типови зашто има поинаква, карактерна конотација...
Што мислите за нив? Дали ја определувате нивната сексуална определба? Имате ли некој околу вас, некој што го познавате, да е хомо? Како реагирате на тоа? Повелете...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Нед Окт 26, 2008 12:02 pm

нене во никој случај не го одбрувам тоа а и не го поднесувам ок е секој си има демократско право слободно да размислува, ама според мене ова право треба со закон да се укине, сепак затоа природата создала машко и женско а и со тоа ги создала меѓусебните односи привечност пред се....а не знам како би можеле да се привлекуваат двајца машки или две женски тоа е болно и у кина баш како што треба прават со ваквите.....тоа е мое размислување па повелете другите демантрајте ме или исправете ме ако грешам... confused
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Нед Окт 26, 2008 2:29 pm

ги мразаммМММммммммммммММММММММ !!!!! тоооолку се одвратни само бррррр се ежам @@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Нед Окт 26, 2008 4:44 pm

А дали има некој што го познавате, а да е хомо па поради тоа сте ги замразиле или онака чисто од сопствено мислење и слушнати муабети од други ги осудувате?

Дали оправдувате такво нешто, можеби поради развивање на хормоните во погрешна насока или како веќе да кажам а да не погрешам?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 12:40 pm

jas gi podzuvam..nema nisto loso taka si se odlucile tie.... na nas ni e cudno poso ne sme naviknati da gleame zensko so zensko ili masko so masko ama sepak..niven e zivotot......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 1:44 pm

хехе абе ивонче си видела ли сцена во жво каде што машко и машко се бакнуваат нема ништо погадно од тоа или женско да те покани кај нејзе во стан бррррр нема ништо помизерно тоа е болест за кој лекот е куршум во чело....подолно нешто не може да има... да тие тој начин го избрале ама го избрале мн погрешниот нчин на живот и тие кога би можеле да посвојат дете на кои вредности од животот би го научиле....
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 4:54 pm

еј љубиша со се секираш нека станат сите педери,таман девојките ке останат само за нас хаха ке биде кул тек тогаш lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 4:56 pm

стварно е многу гадно .. машко со машко да се бакнуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 6:24 pm

гррр во право си соте малце гадничко е кога ке го видиш тоа,,
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 6:30 pm

бљак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 9:06 pm

абе може е гадна глетката ама ипак ... нивен зивот е тоа нели? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Окт 27, 2008 9:12 pm

ахам и мене ич не ме интересира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Вто Окт 28, 2008 12:31 am

така е бате диме не се секирај еј јас и бате диме не стабнуваме рикверц девојки слободно кај нас ние сме вио на распоолагање секое време....хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Вто Окт 28, 2008 1:59 am

така е братко,кој сака што сака нека прави,битен е нашиот живот јас не им се мешам на другите а ни пак сакам некој да ми се меша мене освен како овде за мислења да ми дава Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Сре Окт 29, 2008 10:23 am

јас сам неможам да се средам што се вика па ќе му ја мислам за дали диме има дечко или не..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Сре Окт 29, 2008 1:19 pm

абе иво нездраво човече...ташко тебе кога ќе те видам хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Сре Окт 29, 2008 10:02 pm

Абе вие сте одлепиле и двајцата SmileSmile у позитивна смисла

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 12:06 pm

цц сите тоа ми го викаат еј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 12:24 pm

еј диме што е ова муабети ц ц ц ц немој бате да ме разочараш хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 12:30 pm

Абе забегавте ептен ејјј јас ни ги поздржувам ниту пак оправдувам тоа си е сепак нивни живот-секој има право да си го живее како сака.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 12:40 pm

не не мацо се шалиме ние знаеме дека диме е супер и дека не е таков супер си е тој мала шала хехе и јас ич не го подржувам уште помалку оправдувам и сум за тоа да се спроведат исти мерки како и во кина хехе кој не знае какви се нека праша или нека види на интернет....или ај јас ќе ви помогнам бесење на ист ранг како што ги судат и наркодилерите и силувачите....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 12:46 pm

Знам бе што дете е Диме еххххх Диме ли не го знам хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 3:42 pm

ахахаххахахахахаха Диме детето абе.....ехее па и ти диме ли пссссссс леле ога ќе дојде и ќе види како го оговараме тешко нас хихих
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 10:29 pm

шшшт....никој нема да му каже Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 10:30 pm

хехе па и да му каже јас и диме си го имаме муабето хехе нема да се лути нели бате диме хехе
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хомосексуалци
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: