CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Хомосексуалци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Чет Окт 30, 2008 11:33 pm

хмммммммммммм секој си има право на свој живот и на своја слобода но тоа не значи дека ги оправдувам или подржувам хомосексуалците сосема спротивно не ги поднесувам и мисла дека кога би имало помалку хомосексуалци би било поубаво са сите нас Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:00 am

Да да баш се согласувам со Ивана и јас истото го кажав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:04 am

да, и јас сметам дека секој има право на свој живот иако лично не ги оправдувам хомосексуалците поради многу големите последици од нивното, би рекла, недолично однесување.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:05 am

hehe abe kakvo nedolicno toa e nikakvo pritivprirodno odnesuvanje za sramota....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:06 am

Можеби против природно е зборот кој одговара во вистинска смисла.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:08 am

da da bogami samo jas ne mozam da smenam makednoski font abe tie ne se ni luge spored mene tie ne se nisto...luge so isprevrten um....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:09 am

Зашо не можеш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:10 am

Хехе погрешно ме сфати...не мислев да те критикувам, само да го оправдам твоето мислење Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:11 am

znam znam deka sakse da go opravdas jas samo se dopolniv a neznam maco zoso ne mozam samo ovde ne moze a se pisuva kirilica sekade moze....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:12 am

Воопшто ја нема инсталирано подршката на компјутерот или?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:14 am

abe ja pustam i od tuka od formov ama neke ne znam zosto ama neke samo na ovoj forum na se drugo saka....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 1:24 am

Пробај со alt + shift да дојдеш до македонскиот фонт.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 9:54 am

хехе фала што му кажа..маги со хакер си имаш работа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 11:12 am

Епа не знаев јас...само сакав да помогнам хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пет Окт 31, 2008 11:37 am

Паметен чоек си ти
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Ное 10, 2008 10:13 am

еј луѓе ајде вратете се на работа,мислам на темата и кажете збор два за хомосексуалците.... поточно топли браќа sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Пон Ное 10, 2008 9:11 pm

Цитат :
топли браќа
хахаххаха се згазив од смеење....ххаххахах и топли сестри SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Вто Ное 11, 2008 12:42 am

е ајде де може и з анив да збориме,инаку за разлика од топлите браќа мене повеќе ми се допаѓаат односно поинтересни ми е да гледам топли сестри.....хаха tongue lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Сре Ное 12, 2008 9:42 pm

полусестри...уште поштосни се хахахаха SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хомосексуалци
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: