CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Контактирате ли со бивши?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Пон Окт 27, 2008 6:24 pm

паааа најмало сиии хуехаие
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Вто Окт 28, 2008 10:58 pm

ај ане ќе дојде и твоето време,уште малце,само ќути не спомнувај ништо на иво,зш моше да ме банира,за вакви постови хахах позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Вто Окт 28, 2008 11:11 pm

хахахах перманент ЧД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Сре Окт 29, 2008 1:47 am

јас би додал и зависи во какви односи сте останале и дали заслужува или заслужуваш и едно здраво понекогаш е подобро се да остане во минатото заедно со проблемите и солзите...
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Сре Окт 29, 2008 10:08 pm

Lover20 напиша:
јас би додал и зависи во какви односи сте останале и дали заслужува или заслужуваш и едно здраво понекогаш е подобро се да остане во минатото заедно со проблемите и солзите...

Е да...у таква ситуација ми се наоѓа една другарка моментално.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Окт 30, 2008 4:41 am

jas kontaktiram so bivsi i sme si najdobri prijateli neznam zosto ne proba nekoj sto do sega ne mu se desilo ova da ostane prijate so bivs decko i da vidi deka e ok. Razbiram deka nekoj ke rece deka mnogu go sakala i deka ne moze da go gleda kako prijatel ali kako pominuva vremeto se lecat ranite Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Окт 30, 2008 11:39 am

Абе да се лечат раните можеби затоа тие бивши што си ги имала и не си ги сакала доволно силно за да после толку брзо заборавиш или можеби не си била долго со него,си немала убави моменти ....зошто верувај во тој што би била ептен заљубена тешко дека ке го заборавиш брзо а згора на се па уште пријател да ти биде...тешко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Окт 30, 2008 11:43 am

имаш право маицке па и уште и да се глеаш почесто со него нема шанси само ќе си предизвикувач болни сеќавања без разлика колку сакаш да си птјател не може едноставно течко функционира тоа пријатлество кога тогаш ќе се скрши но зошто да не се биде поријател ама од кога ќе помине некое време и ќе се преболат многу работи.....
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Окт 30, 2008 11:58 am

не сум бил заљубен претхнодно. така да неможам да одговорам конкретно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Окт 30, 2008 12:02 pm

hehe bate ti uzivaj i iskreno ti posakuvam nikogas da ne pocustvuvas kako e da se pati zaradi ljubov mn e tesko ama ako se boirec ke prebolis hehe ako ne potklekes pak da se smiris kolku da i da ide ubavo odkoga ke se smiris (se razbira ako ste raskinale zaradi nekoja jaka pricina) togas ic nema da ide tuku uste pobrzo ke pocne da tone vrskata zatoa sakaj bate i dozvoli da bides sakan bas kako sega sto si....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Сре Ное 05, 2008 11:34 am

ихх не се секирајте сите ке бидете поканети ама коа ке дое време сеа за сеа усте си уживам во слободата......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Сре Ное 05, 2008 11:41 am

ivan4e напиша:
ихх не се секирајте сите ке бидете поканети ама коа ке дое време сеа за сеа усте си уживам во слободата......

дадичке кај си ти слободна,кога веќе си омажена,само што прстенот не ти го одбрале правилно гарант или може го криеш во фиока..... хаха tongue Very Happy

инаку што е до мене јас си контактирам,порано не сакав,ама сега сакам да останам како другар нормално,освен ако некоја ме одбегнува.па тогаш не се трудам да останеме другари приајтели Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Ное 06, 2008 12:08 am

хахаха мн збориш ај ај сеа дека не ужчам со тебе збориш ама ке видиш коа ке те видам хахаха тешко тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Ное 06, 2008 4:04 pm

ivan4e напиша:
хахаха мн збориш ај ај сеа дека не ужчам со тебе збориш ама ке видиш коа ке те видам хахаха тешко тебе

хехе не лажи,ти неможеш без бато да дишиш и кога ке дојдеш ке ме гускаш ко да не си ме видела 100 години,ко да си била у самотија толку години,а не тек да ми направиш нешто...хаха
некој влакно да ми искубе ми се чини дека ти заради љубовта кон бато,што го пазиш толку многу,противникот ке го кастрираш на лице место tongue а не тек да ма фали нешто повеќе на бато,ќе ги испоубиеш сите....хаха Razz lol!


Последната промена е направена од Dimce* на Чет Ное 06, 2008 8:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Ное 06, 2008 7:30 pm

ќе испадне сега телохранител ќе ти изиграва Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Ное 06, 2008 7:50 pm

хахаха....баш....ама ако ако....мозе и ке ми требаRazz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Вто Ное 11, 2008 10:40 pm

Да контактирам со бивши,тоа нема врска де4кото неможе да ми забрани јас да контактирам со некои бивши ни јас не би му забранила,зошто да не останеме другари со тие што некогаш ни биле де4ковци/девојки нема при4ина,но сепак и би требало тој контакт да биде на дистанца не толку близок како најдобри другари туку сепак да бидат другари.... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Пет Ное 14, 2008 12:42 am

ne zatoa shto nemam bifshi seushte sum so mojata prva lubov i se nadevam vecno ce bideme zaedno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 24
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Чет Ное 27, 2008 12:29 pm

Аз само с един от бившите контактувам,защото е много свястно момче и ми е много добър приятел :] . С другите нищо общо не искам да имам ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Вто Дек 02, 2008 10:52 pm

контактирам ама не со сите. едноставно некои личности тоа не го заслужуваат Wink хихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Сре Дек 03, 2008 1:50 pm

е тука имаш право..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Саб Дек 20, 2008 10:50 pm

Едно време не контактирав а сега нешто малце ммуабет и така колку да не е без ич Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Пет Дек 26, 2008 12:03 am

ииих колку да не е без ич Smile колку да кажеш нешто а? хахаххаа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Пет Дек 26, 2008 1:13 am

Да де колку онака службено да се рече де хехехех Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   Саб Јан 03, 2009 8:59 pm

да пополниш формалности ЛоЛ

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Контактирате ли со бивши?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Контактирате ли со бивши?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: