CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 12:44 am

наместо да отвораме нова тема за да би честитале нечиј роденден на форумов, еве простор каде што ќе можеме да ги упатуваме сите честитки. Независно дали е тоа роденден на некој форумџија, позната личност, роднина, пријател...

За почеток Среќен роденден на братучетка ми, денес влегува у Фтората деценија од живот...Хепи 20ка систер Smile flower


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 12:26 pm

Ај нека и е среќен роденденот од мене иако не ја знам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 1:17 pm

I od mene isto neka i e sreken rodendenot i se sto posakuva neka i se ostvari..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 2:43 pm

нека и е среќен родендено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 4:37 pm

ај фала ви у нејзино име Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 6:08 pm

Среќен роденден и од администрацијата на CoolZone.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 7:33 pm

мнофу фала и на администрацијата на CoolZone. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 9:17 pm

магденце па со ќутис за братучетка ти.кажи дека имаш колку мене братучетка инаку честитај и од мене роденден,па можес и да ја бациш,па се надевам нема да добиеш шамар хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Нед Окт 26, 2008 9:19 pm

Dimce* напиша:
магденце па со ќутис за братучетка ти.кажи дека имаш колку мене братучетка инаку честитај и од мене роденден,па можес и да ја бациш,па се надевам нема да добиеш шамар хаха позз

Немаш гајле, прво ќе ја бацам а после ќе и кажам од кого е бакнежот хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Окт 28, 2008 1:47 am

е бравоз бе магде многу умно девојче си ми,ама и отракана хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Окт 28, 2008 9:22 pm

Изгледа овој месец само на мои познаници им се родендените...

Хепи брдеј на двајцата мои другари со име Стефан родени у ист ден хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Окт 28, 2008 9:22 pm

ајдеее сето родендени !! нека им е среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Ное 25, 2008 2:37 am

* ICEMAN *

С р е ќ е н Р о д е н д е н ! =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Ное 25, 2008 2:43 am


Glitter Graphics - TopglittergraphicsДа ти се исполнат СИИИИТЕ желби!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Ное 25, 2008 2:48 am

И едно дополнување од мене


Да ни бидеш поактивен на форумот =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Ное 25, 2008 12:38 pm

Хехеххе Ај нека ти е среќен 18 тиот роденден. Многу здравје среќа женски и се друго Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Вто Ное 25, 2008 4:18 pm

ајде ајс мен срекен роденден,здравје,срека,успех и мнооогу девојки
и пари Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Чет Јан 15, 2009 6:52 pm

Среќен роденден на администраторката Ели!!! Вчера и’ беше роденден!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Пет Јан 16, 2009 10:34 pm

Eee ете кога не гледам ништо ...
Ајј среќен роденден со задоцнување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   Чет Јун 18, 2009 2:03 am

еее дојдов на форум само за јавно ..најавно да му го честитам роденденот на Сержо....Хепи би деј и пуууно хепинес тру д иар Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Настани-
Отиди до: