CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Денес си купив...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 12:45 am

Што си купивте денес? Кој треба да части? Ајде пофалете се!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 6:30 pm

денес си купив...ништо не си купивв..паа Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:24 pm

Си купив кило јаболки...ваааа делишс Very Happy Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:50 pm

јас си купив крофни хахахахахах повелете
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:52 pm

S0tE напиша:
јас си купив крофни хахахахахах повелете

Благодарам,не сум гладна. Добар апетит бај д веј! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:55 pm

добро .. јас сепак се понудив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:56 pm

инаку колку годинки имаш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:57 pm

S0tE напиша:
инаку колку годинки имаш ?

15 Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 7:58 pm

орајТ .. фала на информација Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:00 pm

S0tE напиша:
орајТ .. фала на информација Embarassed

Нп..Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:01 pm

ај да не забегуваме од темата ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:10 pm

хехе закон сте абе јас овде најстар а ц ц ц ц треба чичо да ме викате....Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:12 pm

ОК чичо...упссссс хаха се зезам...
Е како стар? Баш у топ години си Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:27 pm

хаххаа да да во право е немаш причина да се жалиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 8:30 pm

S0tE напиша:
хаххаа да да во право е немаш причина да се жалиш

Еми па мора да сум у право, оти нели шмизла сум хаххахххаха
(сепак шмизла не сум, а во право сум Wink )

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 9:49 pm

e lover ne si najstar:D:D t.e ako si u maj roden si ...Very Happy:D a inace denes nisto en si kupiv ama vcera si kupiv kosulkaa:P:P:P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 9:50 pm

ivan4e напиша:
e lover ne si najstar:D:D t.e ako si u maj roden si ...Very Happy:D a inace denes nisto en si kupiv ama vcera si kupiv kosulkaa:P:P:P

Со здравје да си ја носиш Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 9:53 pm

Ееј овде се развила добра дискусија ... денес не си купив ништо значајно хехе
а ловер јас треба да те викам БАТЕ Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 10:10 pm

haah falaaaaaaaa poubava da si kipis am aova mislam deka treba da go prefrlam u falbadzii:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 10:12 pm

ivan4e напиша:
haah falaaaaaaaa poubava da si kipis am aova mislam deka treba da go prefrlam u falbadzii:D:D
добро е нека си стои овде не се сеќирај Very Happy
бај д веј кирилицата да не ја заборавате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
C!@_11

avatar

Male Број на мислења : 3
Локација : Pentagon
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 10:17 pm

[G]irL4[E] напиша:
ОК чичо...упссссс хаха се зезам...
Е како стар? Баш у топ години си Wink

Hehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Нед Окт 26, 2008 10:25 pm

еј ловер не се секирај,инаку јас ти и една колешка ивана,сме најстари така да ние ке им бидеме батковци и дадичка хахха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Пон Окт 27, 2008 12:29 am

епа јас сакам да ми бидете дедовци и бабичка, може ? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Пон Окт 27, 2008 2:30 am

Уффф низок удар...не верувам дека ќе може хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   Пон Окт 27, 2008 2:31 am

ivan4e напиша:
haah falaaaaaaaa poubava da si kipis am aova mislam deka treba da go prefrlam u falbadzii:D:D

Не не таман е постот за тука, нема потреба ништо да префрлаш. Таму ќе се фалиме за други нешта а овде за купени нешта. Иако малце ги измешавме чорапите, сепак простено ни е уште сме на почетокот хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Денес си купив...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Денес си купив...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: