CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Времето кај вас?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 12:46 am

Кај мене е доста студено, мрачнооо Smile Дува ветер...

А кај вас?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 10:42 am

Кај мене е сончево, топло со благ и умерен ветер (кој само те гали) Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 12:22 pm

ведро громовито со многу дожд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 2:43 pm

облачно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 4:36 pm

Има некое срамежливо сонце, ама студено е...бррр

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 4:38 pm

сега веќе се скри сонцето ама пак е топло
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 4:40 pm

Go Ka напиша:
сега веќе се скри сонцето ама пак е топло

си игра миженка-криенка, не му замерај Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Окт 26, 2008 4:44 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
сега веќе се скри сонцето ама пак е топло

си игра миженка-криенка, не му замерај Smile
хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пон Окт 27, 2008 6:22 pm

сега е облачно,и малце дува некое ветерче-развигорче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пон Окт 27, 2008 10:54 pm

Ane напиша:
сега е облачно,и малце дува некое ветерче-развигорче

Овде развигорчето уште од Пролет фати усвета...го нема ни да сврати сеа Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пон Окт 27, 2008 11:53 pm

и ваков ли пост ц ц ц ц времето кај мене хехе гледај на вести и че ти кажат инаку кај мене е темно...ете одговор
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Вто Окт 28, 2008 1:05 am

кај мене е таман,одлична атмосфера,најсветло никад не било,поточно затоа што учам па сијалиците мора да светат пола ден и повеќе tongue study
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Ное 22, 2008 4:07 pm

кај мене сега врне снег..ама се израдував мислев дека нема да заврне дури до јануари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Ное 22, 2008 4:20 pm

И кај мене исто! Снегче бело убавко...супер е! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Ное 22, 2008 6:22 pm

Аууу грозно ми е кога ќе помислам дека нема да може надвор слободно да се шетам ... многу студено и ветер дува а сеуште нема снег
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Ное 23, 2008 12:31 am

Е тоа е најлошо! Овде се растопува снегот, калливо..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Ное 23, 2008 1:56 am

[G]irL4[E] напиша:
Е тоа е најлошо! Овде се растопува снегот, калливо..
хехе фала богу овде ние слободно се прошетавме а не да се смрзнуваме Razz и да газиме по снег
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Ное 23, 2008 12:18 pm

Е ние го изгазивме богами, ептен Smile А денес времето сончево, ведро, само ладно. Со ништо не покажува дека вчера газевме снег хехех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Ное 23, 2008 1:32 pm

Утрово кај нас како да е месец МАРТ =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Вто Дек 02, 2008 10:45 pm

време у граду сунчано и топло. екипа радио љубав жели вам пријатан дан Wink хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Сре Дек 03, 2008 1:14 pm

хаххаха времето овде студеноооо бррр и облачно..мноогу облачно хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Чет Дек 04, 2008 12:12 am

Топло, благ јужен ветер ... супер време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Чет Дек 04, 2008 3:02 pm

студено,врнежливо,калливо и плус грми...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Чет Дек 04, 2008 9:39 pm

Времето кај мене т.е. во Скопје последниве два дена е Средно Жалосно хахахах врне истура
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Чет Дек 04, 2008 10:57 pm

Цел ден слушам само фиуу, баам, так так хехе
природата си пее =)

Не беше толку трагично тоа што ветрот може да ја дигне куќата туку тоа што цел ден немав интернет Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Времето кај вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: