CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Времето кај вас?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 05, 2008 12:38 pm

лееејјјј у ск опече сонце. го обожавам времево вакво какво што е сега Wink ќе имаме топ викенд Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 05, 2008 4:26 pm

значи,сонцево пече,се сварив!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 05, 2008 7:58 pm

времево е прекрасно. само што се вратив од шетање низ град пошо не бев у школо (“имавме бомба“) и морам да ви кажам дека времево не е за седење дома Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 05, 2008 10:50 pm

денес времево воопшто не личи на декември месец..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 06, 2008 12:12 am

дефинитивно топло ама навистина мене не ми се допаѓа воопшто па се знае кога е лето е лето ама сега зима е треба да има малце и снегче нели се си има своја убавина барем според мене за вас незнам ама мене ми е криво еве последниве неколку години не сум видел снегче Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 06, 2008 2:36 pm

денес малце поладно од чера ама пак не личи на месецов

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 06, 2008 3:13 pm

многу тмурно и облачно ама сепак топло Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 06, 2008 8:40 pm

Средно жалосно

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Дек 07, 2008 10:25 pm

ладно :s
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Вто Дек 09, 2008 3:29 pm

сончево и не баш топло, али сепак супер е Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Вто Дек 09, 2008 4:33 pm

Сончево, мало ветерче и таман е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Чет Дек 11, 2008 9:16 pm

Облачно е ептен...ми се чини ќе падне снег..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 2:55 pm

Цел ден дожд врне
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 3:31 pm

Врне али онака убаво е...топличко дом4е мераци...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 3:41 pm

Plavuska напиша:
Врне али онака убаво е...топличко дом4е мераци...
Во топанско секогаш е убаво Razz нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 3:49 pm

Ама јас не живеам во ТопанскоLaughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 3:51 pm

брее знаев дека ќе згрешам .. пуу Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 4:00 pm

Леле па и ти што има врска сите грешиме уживај си....ете сега барем знаеш дека не живеам во Топанско
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 4:06 pm

Plavuska напиша:
Леле па и ти што има врска сите грешиме уживај си....ете сега барем знаеш дека не живеам во Топанско
Да да а на прашањето ќе ми одговорат топанчани Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:42 pm

ццццц што не кажуваш вистина плавуске па сите сте од топанско хехехеххе иначе времето подобро неможе да биде да ви кажам право

море истура, врне, грми ,пола метро снег паднало ,кабли ,жици ништо нема ни бандери, ни струја ни вода мислам вода има го топиме снегот и така се бањаме миеме праиме јадење и слично што да ви расправам Smile

малце ве ребрав али нема да се налутите нели ве знам јас дека сте добри личности хеххе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:47 pm

хаха ти стварно си откачен денеска ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:49 pm

Ептен одлепил..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:49 pm

кути не ми збори незнам што ми е хехех добивам некоја инспирација за пишување хехеххе и така мозе и роман ке напишам Smile

ИИИИИиииииииии како така одлепил хахахха ццццццц така се пишува за колега хххххххххаххаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:53 pm

Ми се налутиCrying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:54 pm

Plavuska напиша:
Ми се налутиCrying or Very sad
Хаха нека ти се љути тој јас не ти се љутам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Времето кај вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: