CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Времето кај вас?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:57 pm

кој да се љути јааааасссссс ццццц нема шанси па ние сме тука да се зезаме ехехеххе а ти гока не ми прај протекции ке се опраи времето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:58 pm

јеее ама јас не сакам никој да ми се лути се зезаме нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 5:59 pm

@komita@ напиша:
кој да се љути јааааасссссс ццццц нема шанси па ние сме тука да се зезаме ехехеххе а ти гока не ми прај протекции ке се опраи времето
кога ти ќе се оправиш и времето ќе се оправи Wink
Иначе ние секогаш се зезаме Плавушке Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 6:01 pm

хехех ај ке идам на лекар за да се опраи времето иначе немаше да идам
хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 6:03 pm

Хаха супер мило ми е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 6:04 pm

Бравос така треба комита наш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 6:05 pm

Дете од Тпанско шо ке праиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 6:06 pm

Е ништо ќе чекаме да се оправи времето =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 7:28 pm

смрзнувачка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 8:14 pm

сега значи бев на доктур и ми рече кај да е до пролет ке се опраи времето да знаете сигурно хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 10:17 pm

лелее ме нема два три дена и веднаш ништите теми хахахаха

времето е - темно!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 10:23 pm

Пфф немој така за времето зборуваме цело време .. Ама чекаме Мартин да оди на доктор и да се поправи и тој и времето
А секако дека ќе биде темно хаха не е утро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Пет Дек 12, 2008 10:24 pm

мене и сабајле ми се стемни хахахах Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 13, 2008 12:58 am

Мартин на лекар абе вие сакате со сила бре мајко му да ме местите што е тоа ххахахахахSmile немајте гајле ви кажав до пролет ке биде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 13, 2008 12:59 am

Хаха ајј нека потрае така секогаш ќе шетаме по дожд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 13, 2008 1:00 am

да де може и по снег ке шетате не се знае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 13, 2008 1:10 am

Е ако де баш убаво нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 13, 2008 2:19 am

Plavuska напиша:
Е ако де баш убаво нели?
Најубаво ... само завииси со кој ќе шеташ Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Дек 20, 2008 11:20 pm

хехехе абе ти ми личиш како да си заљубена цело време со кого како хихихSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Дек 21, 2008 2:04 am

Пфф ма немој .. ти како да знаеш сеRazz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Дек 21, 2008 6:21 pm

Па добро е дувка ветре..ладни4ко само уште снег ни фали...=)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Нед Дек 21, 2008 9:08 pm

снег снег само тоа фали али филингот е да падне снег баш за Нова Година и тоа кога ке почне да се смрачува да почне да врне и до 24:00 да натрупа најубаво ке биде топ Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Вто Дек 23, 2008 4:19 pm

ладноо....дува силен ветер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Сре Дек 31, 2008 4:16 am

Времето вчера беше убаво, сончевко ... а за денес ќе видиме кога ќе станеме сабајле =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   Саб Јан 03, 2009 7:52 pm

за нова година беше -12 степени целзиусови, а денес снежи цееееел ден. Супер е..снег до колена!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Времето кај вас?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Времето кај вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: