CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 12:48 am

Како се чувствувате денес? Во моментов? Може ли некој да успее да ве изнервира или обратно, да ве расположи?

Јас сум задоволна и одморена...гр8 Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 10:41 am

Во моментов сум гладна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 6:28 pm

Во моментов ми недостига само една особа..ели...инаку најаден сум,одморен..но осамен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:25 pm

јас богами во монетов се чуствувам топ супер хехе посебно заради фактот што тоше го имаше на еден од автомобилите што се тркаа денес на кружната трка кај александар манедонски на истиот пишуваше ТОШЕ ЗАСЕКОГАШ тоа е знак кој јасно покажува колку е тоше сакан и надвор од македонија...
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:26 pm

хехе јас знам која особа хехе ех сто ни прави таа љубов ако ако бате сакај си ја нема нисто поубаво од тоа....ехххххЉУБОВ....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:29 pm

Се чувствувааам....мрзливо Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:49 pm

јас пред половина саат ги испратив гостите па да седнам малце на форумов ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:52 pm

S0tE напиша:
јас пред половина саат ги испратив гостите па да седнам малце на форумов ...

Само така...избркај се живо од дома, срамота. Ама ај нека ти е простено, ради тоа што за форумот си ги испратил. SmileWink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 7:53 pm

хахахахаххаааа така ами како
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 10:31 pm

сега се чувствувам ептен одморено ... како сум спиела Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Окт 26, 2008 11:41 pm

pospanoo ama i sreknooo:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Окт 27, 2008 6:20 pm

денес се чувствувам суупер,незнам зошто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Окт 27, 2008 6:20 pm

среката неможам да ја објаснам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Окт 27, 2008 6:21 pm

хммм да погодам .. заради петката по математика !! ххахаха инаку јас се чувствувам многу посебно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Окт 27, 2008 10:55 pm

Јас се чувствувам...ништо посебно Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 12:02 am

ама денес се чуиствувам прекрасно вака по сабаље и си уживам со лугето кои ми се мили на мсн и така хехе ајде кој е а доручек нека повели....


Последната промена е направена од Lover20 на Чет Окт 30, 2008 11:49 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 1:01 am

хаха ма нервоза братко... инаку јас денес сум уморен,ама се надевам дека ке се исплати трудот за утре,за полагање на фах Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 9:39 pm

Со среќа!

јас сум иначе многу многу многууу уморна, ама и задоволна од настаните што ми се случија денес.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!


Последната промена е направена од [G]irL4[E] на Вто Окт 28, 2008 9:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 9:40 pm

GooD LucK
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 9:40 pm

уф денес сум јадел се и сешто..така да се осеќак пренајадено и заситено од се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 9:42 pm

убо се чувствувам денеска .. ми пишаја 5ка по Англиски , колку да ги покрија единиците ! хиеахие
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 10:23 pm

браво шоте,ајде нека ти се множат позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Окт 28, 2008 10:38 pm

петките или единиците ! хеуахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Сре Окт 29, 2008 9:43 pm

По избор! хахаха Јас добив петка и инфо и англиски ..нека ми е честито хххахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:06 am

јас еве уморно од факултет по цели денови во тоа затворот....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 10Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: