CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Ное 24, 2008 4:40 pm

хепи...нема школо!што друго можам да посакам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Ное 24, 2008 9:28 pm

Денес топови,у школо се зезавме,јадевме торта,се частеше на големо,со ели си се видов сеа на мсн,и на форум со вас закон ден

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Ное 24, 2008 10:00 pm

супер ден! рај! уживам цел ден со другарки по дома! топ!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Ное 24, 2008 10:51 pm

Денес абе екстра да мозе уште некој ден вака ке биде топ ама незнам после кој ке ги одработува саботите ??? професорите ххехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 2:33 am

разочарана сум...испадна Ѓорѓи у о.т

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 2:35 am

Добро де не е толку трагично .. не мора да биде до крај во ОТ за да успее, знаеме сите дека тој е веќе голема ѕвезда и ќе продолжи со исто темпо - да се надемаме
Затоа не се разочарувај толку, пак ќе го гледаме за некое време Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 2:46 am

дада имаш право

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 12:40 pm

ЕЕЕЕ испадна испадна ама Аце наш си остана затоа сум многу радосен SmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 1:41 pm

јас денес се чувствувам многу мрзливо..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 3:05 pm

Денеска супеер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Ное 25, 2008 6:44 pm

Денес топ бидејки пак не учиме а и пошо Аце наш пак тепаше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 11:37 am

Ејјј топ ден недела денес уживанција!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 12:45 pm

Мене цела недела ми е уживанција

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 1:24 pm

Hah so sakas da kazes so toa deka ne odite vo skolo:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 29
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 3:18 pm

хехе ако ако мацо не се секирај ние ќе ужваме на зимски распуст тие ке киснат у школо хехе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 3:20 pm

Пфффф од кај сте сигурни дека ќе учиме за време на зимскиот распуст
Ќе одам на Алпите на зимување и ај нека ме најдат за на школо хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 29
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 3:22 pm

хехе нама да имаат гаље да те најдат јас ќе им кажам кај си :p издајца сум хехе а инаку денес јас се цствуивам забегано и еве си кажувам дека си ја сакам маја :p
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Ное 30, 2008 3:33 pm

Ц.ц.Ц заљубен издајник
Инаку денес се чувствувам супеер иако малце поспано бидејќи само што станав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Дек 01, 2008 4:57 pm

супер сум денес, баш убаво расположена. Баш ми фалеше форумот! бацки бацки Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Дек 01, 2008 8:00 pm

Расположението се менува секој час .. незнам како да ви кажам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Дек 01, 2008 10:56 pm

Денес сум топ многу убаво еве веке фака втора недела и тоа ме радува ама не е фер некои душмани некат да штрајкуваат е тоа не ме радува ххехехеххе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Дек 02, 2008 9:42 pm

прекрасно се осеќам. викендот кој измина ми се случија многу убави работи, а и вчера беше доста интересен ден така да сето тоа ме прави многу хепиии WinkWinkWink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Дек 02, 2008 11:31 pm

Денес забавен ден ... само незнам сега ако учиме ќе треба цела вечер да учам за тест
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Дек 02, 2008 11:35 pm

не учимее заљубенкаа

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Сре Дек 03, 2008 1:10 pm

грешкааа Smile ќе се учи SadSad бај д веј да ви откријам дека иво е мнооогу среќен што ќе се учи.

А јас сум нервозна денес..и разочарана од некои луѓе. И уште ми фали вие од форум да не ме разберете..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: