CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:07 am

Јас сум суперрр...баш ме расположи форумов.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:10 am

мнооогуу мноогу глупав ден Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:15 am

абе зависи кој како има врме јас имам мн малку време да посветам на вакви работи ова ми е само во слободно време........
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 11:51 am

денес безвезно..незнам дали да одам во школо или не скоро сите часови ми се испрашувања или тестови у пм..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 11:56 am

иво не сенервирај полека смири се се ќе помине што не поминало ехеее само да сме здрави и живи па оцени се поправаат расипуваат барем тоа не е тешко хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:10 pm

Јас па топ сум музиче, добро друштво а и јадев убаво а ти Иво не се секирај се ке биде....))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 12:38 pm

хехе да да мацо хехе најхдобро друство хехе...
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Окт 30, 2008 10:07 pm

Штом преживеав денес добро е!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:20 am

aman be girl4e so se desi se nadevam deka ne e nisto seriozno....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:21 am

Правев тест физикааа SmileSmile Ама добро помина, и затоа велам добро е штом преживеав хехе.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:23 am

Jas pa top sabajle dobiv rezultati za uspresno polozen ispit i heppy sum!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:23 am

Честитки Маја!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:25 am

Fala ti najmnogu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 9:49 am

Честитки и од мене маја.само 10-ки да ти се редат..инаку јас морам да се пофалам дека вчера физика само мене не ме испраша,математика не праевме тест,дигитални се утепав препишувајќи..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 11:04 am

Каква среќа! Smile

Јас се чувствувам поспано...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 11:48 am

ЈАс еве си дремам на час по англиски и сеа ќе ме скорива схиТ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 12:17 pm

Ххахах а јас домче супер ми е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 12:41 pm

Јас сум дом4е сеа за сеа...ама уште малце ќе фатам магла Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 1:31 pm

Инаку јас денес се чуствувам расположено,некако ме огреа сонце после математика полахањето хаха и ме фати баајќи воздух tongue Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 2:14 pm

Денес пошто е петок имам предродендеско расположение Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 2:16 pm

Ммммм супер убаво да си поминеш на роденден сите денес се петочно расположени топа и времево е убаво...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 2:37 pm

Plavuska напиша:
Ммммм супер убаво да си поминеш на роденден сите денес се петочно расположени топа и времево е убаво...
благодарам а не се сомневам дека ќе си поминам лошо ... се знае штом се слави роденден со убава музика и прекрасно друштво не е можно да си отидеш дома изнервиран
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Окт 31, 2008 4:39 pm

во моментов сум гладна како куче(волк)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Саб Ное 01, 2008 1:04 pm

Ане - волчицата Smileхехе

Бтв и јас бев на роденден синоќа и вечер пак ќе одам, ќе биде лудо ххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Саб Ное 01, 2008 1:57 pm

Денеска од сабајле малце се изнервирав ама на форумот ми помина нервозата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: