CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Секој ден по малку живееме или по малку умираме?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 12:08 am

хехе и двете сте како википедија

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 12:18 am

Иво напиша:
хехе и двете сте како википедија
да го сватиме тоа како навреда или комплимент а ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 1:00 am

комплимент

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 1:18 am

Иво напиша:
комплимент
хаха значи какви комплименти делите нема што .. опасни се хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 2:51 am

ќути...од комплиментите се крева косата на глава..ова научно е докажано, енциклопедиски, со експеримент лично испробан, википедиски... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:04 am

[G]irL4[E] напиша:
ќути...од комплиментите се крева косата на глава..ова научно е докажано, енциклопедиски, со експеримент лично испробан, википедиски... Smile
ауу ауу како го кажа ова .. најмногу ве сакам кога тропате некои зелени хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:07 am

хаххаххаххха знам Smile затоа и ви правам претстави без пари овде хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:24 am

[G]irL4[E] напиша:
хаххаххаххха знам Smile затоа и ви правам претстави без пари овде хеххе
јас ќе донирам слободно ти само прави претстави Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:26 am

значи да си купам едно подлабоко шеширче и да го ставам на пат па да си собирам златници хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:28 am

[G]irL4[E] напиша:
значи да си купам едно подлабоко шеширче и да го ставам на пат па да си собирам златници хахха
аа немој да се понижаваш пред народот .. само покажи им ја дипломата која ти ја доделив и веднаш ќе те земат да работиш за нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:31 am

ииииих да!!! за малце ќе заборавев, па јас имам диплома од струмичка википедиа! Јоо мен! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:32 am

[G]irL4[E] напиша:
ииииих да!!! за малце ќе заборавев, па јас имам диплома од струмичка википедиа! Јоо мен! Smile
Тоа не треба да го заборавиш никогаш
НЕ ЗАБОРАВАЈ ДЕКА ЗАТОА ЖИВЕЕШ, ЗА ТАА ДИПЛОМА !! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:33 am

хаххха за вас живеам бе луѓе за вас..а ти оди таму во „кој со кого на форумов“ да видиш што ти спремив, не туку зборувај SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:36 am

[G]irL4[E] напиша:
хаххха за вас живеам бе луѓе за вас..а ти оди таму во „кој со кого на форумов“ да видиш што ти спремив, не туку зборувај SmileSmile
одма трчам... ама да знаеш дека мора да зборуваме бидејќи зборувајќи ние зборуваме и треба да не ги штедиме нашите зборови кои ги искажуваме зборувајќи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:37 am

и јас ќе ти дадам нов прекар - збунувачка брзозборка!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:43 am

[G]irL4[E] напиша:
и јас ќе ти дадам нов прекар - збунувачка брзозборка!
за тоа во другата тема !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:44 am

одма се вадиш, ее мајката Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:47 am

[G]irL4[E] напиша:
одма се вадиш, ее мајката Smile
мора да се вадиш од невољи ... така се продолжува животот .. ако си во невољи ќе се нервираш, ќе страдаш и ќе се мачиш т.е ти се крати животот
Сфакаш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:50 am

бреееј ама брзо ме капираш...одма сфати дека ме нервира тоа „сфаќаш“ на крај на реченица и сега ме иритираш SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:52 am

[G]irL4[E] напиша:
бреееј ама брзо ме капираш...одма сфати дека ме нервира тоа „сфаќаш“ на крај на реченица и сега ме иритираш SmileSmile
Памти па врати хаха гледаш како се се плаќа .. Сфаќаш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 3:53 am

сwаќам Smile многу побwгу одо6то може6 да замисли6 Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 4:01 am

[G]irL4[E] напиша:
сwаќам Smile многу побwгу одо6то може6 да замисли6 Smile
а кој рече дека замислив нешто .. ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 4:02 am

без замисла си у живот? affraid не ми се верува Smile бтв нашата гока не е злопамтило. нели?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 4:07 am

[G]irL4[E] напиша:
без замисла си у живот? affraid не ми се верува Smile бтв нашата гока не е злопамтило. нели?
не бреее ... далеку од тоа .. значии оваа вечер се изнашалив едно убаво ... немој некој да ме сфати озбилно ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   Вто Ное 25, 2008 4:10 am

некој?! само јас сум на форумов хеххехехе а за мене - знаеш - не треба да се секираш. Јас ти идам од крајност у крајност ( од сеир до најсеир ) Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Секој ден по малку живееме или по малку умираме?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Секој ден по малку живееме или по малку умираме?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: