CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот мобилен

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Вашиот мобилен   Нед Окт 26, 2008 3:12 am

Моментално имам Нокиа Н95. Си има се, му нема мана моментално, за натака ќе видиме:
Каков е вашиот телефон? Дали сте задоволни од него? За каков би го смениле?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   Нед Окт 26, 2008 11:11 am

јас користам нокиа 6630
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   Пон Окт 27, 2008 4:21 pm

јас имав sony ericsson k 750 i ама пошо бев немарен,па го изгубив мобилниот и сега користам т 630 сони
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   Пет Дек 05, 2008 1:11 pm

јас иам w610i

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   Пет Дек 05, 2008 5:18 pm

sony ericsson k550 i
си го обожавам телефонот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 23
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   Вто Јан 06, 2009 7:20 pm

јас имам Нокиа 5310..и супер е!!!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот мобилен   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот мобилен
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Мобилни телефони и телефонија-
Отиди до: