CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Фан Клуб : Ферари

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Фан Клуб : Ферари   Нед Окт 26, 2008 2:58 pm

Овде вечните фанатици на Ферари !! Респект
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Нед Окт 26, 2008 3:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Нед Окт 26, 2008 3:09 pm

Зарем не е прекрасно џД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Нед Окт 26, 2008 4:46 pm

Ферари кога беше ШУМАХЕР беа најдобри
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Пон Окт 27, 2008 10:14 am

Сега не се ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Пон Окт 27, 2008 4:14 pm

S0tE напиша:
Сега не се ?
Се најдобри ама не се на исто ниво ... тогаш беа недостижни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Пон Окт 27, 2008 8:23 pm

мислам дека сеуште се недостижни , хамилтон можи да му ги измие нозете на Кими !! хирхараи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 4:04 pm

хехе биле и заекогас ќе бидеме најдобри хехе ферари форевер хехе
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:04 pm

Таке е друже
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:05 pm

Пред некој ден читав дека ферари ќе се откажат од форумула Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:22 pm

ферари се натпреварува во формула 1 од кога постои формула 1 воопшто , така да нема причина да се откажат сеа , и кажи каде го прочита тоа Жити Се !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:28 pm

S0tE напиша:
ферари се натпреварува во формула 1 од кога постои формула 1 воопшто , така да нема причина да се откажат сеа , и кажи каде го прочита тоа Жити Се !
баш ако ја најдам целата статија ќе ја постирам овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:29 pm

Ок , Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Чет Окт 30, 2008 6:49 pm

информациите запишани во темата
Ф1 Вести
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TajfuN

avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Пон Ное 03, 2008 11:42 pm

JAS SUM FAN NA FERARI I SAKAM DA IVESTAM EDNA TAZNA VEST HAMILTON E SVETSKI SAMPION @@@@ SE BESE NAMESTENO @@@@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Вто Ное 04, 2008 2:27 pm

Жива местенка (ово нема ни у Београду) а тој Глок ако го фатам тоа формулата у г`. ке му ја бутнам:::.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Вто Ное 04, 2008 11:14 pm

море да му е*ам се живо и диво него .. цццц копиле гнасно море море море
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   Сре Ное 05, 2008 3:27 pm

Жал ми е што Хамилтон ја зеде титулата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб : Ферари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан Клуб : Ферари
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Формула 1-
Отиди до: